Lady Gaga w serialu „American Horror Story”

Lady Gaga jako Harley Quinn w kontynuacji „Jokera”. Na zdjęciu jest też Joaquin Phoenix


15 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Fotografią podzielił się na swoim Instagramie reżyser filmu, Todd Phillips. Zdjęcia do Joker: Folie à Deux trwają obecnie w Nowym Jorku.

Walentynkowa para

Można powiedzieć, że promocja filmu Joker: Folie à Deux w mediach społecznościowych Todda Phillipsa to już mała tradycja. Reżyser pierwszej części z 2019 roku i jego nadchodzącej kontynuacji najpierw w grudniu zeszłego roku przedstawił na Instagramie pierwsze zdjęcie z planu sequela. Zrobił to z okazji wejścia ekipy na plan. Na fotosie widniał nie kto inny, ale Arthur Fleck aka Joker, czyli Joaquin Phoenix. Teraz na feedzie filmowca pojawiło się kolejne zdjęcie. Tym razem, obok Phoenixa, widnieje na nim Lady Gaga. „Szczęśliwych walentynek” – napisał Phillips. Wpis faktycznie pojawił się 14 lutego i jest w nim coś romantycznego. Kadr z filmu niedługo potem wrzuciła też do siebie Lady Gaga:

Skomplikowana relacja

Fabuła filmu jest wciąż owiana tajemnicą. Wiemy, że Lady Gaga wcieli się w rolę Harley Quinn (wcześniej odgrywaną m.in. przez Margot Robbie). Tytuł nawiązuje natomiast do „szaleństwo dwojga”, co wskazuje zapewne na skomplikowaną relację duetu. W kontynuacji Jokera, oprócz Phoenixa i Gagi, zobaczymy ponownie także Zazie Beetz w roli Sophie Dumond, sąsiadki Flecka, w której podkochiwał się w pierwszej części produkcji. Poza nią zagrają Brendan Gleeson (Duchy Inisherin, Harry Potter i Czara Ognia), Jacob Lofland (Uciekinier, seria Więzień labiryntu), Catherine Keener (Uciekaj!, Wszystko za życie) oraz Harry Lawtey (Branża, Bielmo).

Joaquin Phoenix Joker
Joaquin Phoenix w „Joker: Folie à Deux”

Najpierw dramat, potem musical

Wielki hit Todda Phillipsa z 2019 roku zebrał świetne oceny krytyków i zarobił na całym świecie miliard dolarów – musiał wiec doczekać się kontynuacji. Jednak kolejne doniesienia o filmie wprawiały fanów w coraz większą konsternację. Początkowo mało kto chciał wierzyć w plotki, że film będzie musicalem. Potwierdził to jednak Todd Phillips, podając także tytuł oraz planowaną datę premiery. Joker: Folie à Deux ma trafić do kin dopiero 4 października 2024 roku.

Niepokojące pogłoski

O Joker: Folie à Deux pisaliśmy też wczoraj w kontekście niepokojących pogłosek dobiegających z planu. Do mediów dotarły bowiem informacje o złych warunkach pracy statystów. Skarżą się oni na długie okresy bez przerw w pracy i ograniczanie im przez ekipę filmową wyjść do toalety. O fakcie dowiedział się już związek zawodowy. Więcej o sprawie pisaliśmy TU.

Czytaj też: Gdzie obejrzeć filmy nominowane do Oscara 2023? Oto pełna lista

Fotografią podzielił się na swoim Instagramie reżyser filmu, Todd Phillips. Zdjęcia do Joker: Folie à Deux trwają obecnie w Nowym Jorku. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →