kadr z filmu „Joker"

Pierwsze zdjęcie z planu „Joker: Folie à Deux” już w sieci


12 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Ruszyły zdjęcia do filmu Joker: Folie à Deux będącego sequelem hitu Todda Phillipsa. Na pierwszym udostępnionym kadrze pojawił się oczywiście Joaquin Phoenix.

Kontynuacja wielkiego hitu

To nie mogło się skończyć inaczej, szczególnie patrząc na popularność Jokera. Wielki hit Todda Phillipsa musiał doczekać się kontynuacji. Jednak kolejne doniesienia wprawiały fanów w coraz większą konsternację. Początkowo w plotki, że film będzie musicalem, mało kto chciał wierzyć. Doniesienia te potwierdził jednak Todd Phillips, reżyser filmu, podając także tytuł oraz planowaną datę premiery. Joker: Folie À Deux ma trafić do kin dopiero 4 października 2024 roku. Spora część fanów pozostała niepocieszona faktem połączenia historii socjopatycznego przestępcy z musicalową estetyką. Patrząc jednak na pierwsze, sugestywne i mroczne, zdjęcie z planu filmowego, o klimat produkcji nie ma się co martwić.

Pierwsze zdjęcie z planu Joker: Folie à Deux

Świat oczami Lady Gagi

Jeśli zagłębić się w niepotwierdzone informacje, Joker: Folie À Deux może być jeszcze bardziej intrygujący. Według informacji przekazanych przez Grace Randolph, którą można określić mianem „filmowej informatorki”, decyzja o postawieniu na musical jest uzasadniona fabularnie patrzeniem na świat z perspektywy Harley Quinn, która właśnie tak postrzega rzeczywistość. Jak wiadomo od jakiegoś czasu, w tej roli zobaczymy Lady Gagę, której zaangażowanie w produkcję wydaje w świetle tych informacji strzałem w dziesiątkę. Mówimy bowiem o aktorce i piosenkarce, która za swój występ w filmie Narodziny gwiazdy była nominowana do Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą, a także zdobyła tę nagrodę za najlepszy utwór, Shallow. Oprócz Gagi w obsadzie Joker: Folie À Deux znaleźli się Catherine Keener, Brendan Gleeson i Jacob Lofland.

Ruszyły zdjęcia do filmu Joker: Folie à Deux będącego sequelem hitu Todda Phillipsa. Na pierwszym udostępnionym kadrze pojawił się oczywiście Joaquin Phoenix. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →