kadr z filmu „Joker”, kolaż

Tadeusz Drozda jako Joker. Przeczyta na żywo dialogi z filmu


18 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Octopus Film Festival zapowiedział specjalne spotkanie. Kultowy konferansjer Tadeusz Drozda przeczyta na żywo dialogi z filmu Joker.

Znasz go ze Śmiechu warte. Poznasz w roli Jokera

Tadeusz Drozda to znany satyryk, komik, stand-uper. Większość z nas zna go jako konferansjera kultowych programów telewizyjnych na czele z Herbatka u Tadka i Śmiechu warte. W show emitowanym od 1994 do 2009 roku na antenie TVP przedstawiano i oceniano zabawne fragmenty amatorskich nagrań wideo, zgłaszanych do programu przez samych autorów. Drozda do dziś udziela się medialnie.

Teraz wystąpi podczas festiwalu filmowego Octopus Film Festival. Wydarzenie, które odbędzie się w tym roku w dniach 8-13 sierpnia, skupia fanów kina gatunkowego. Poza bogatą ofertą seansów filmowych uczestnicy mają okazję wziąć udział w tradycyjnej zabawie „Seans z lektorem na żywo”.

Octopus Film Festival. Dialogi na żywo

W ubiegłych latach w cyklu „Seans z lektorem na żywo” wystąpili m.in. Michał Milowicz (Przekręt), Katarzyna Figura (Nagi instynkt), czy duet Krystyny Czubówny i Tomasza Knapika (Pulp Fiction). Tadeusz Drozda przeczyta dialogi z filmu Joker Todda Phillipsa, gdzie w tytułowego złoczyńcę wcielił się Joaquin Phoenix. Dostał za tę rolę statuetkę Oscara dla najlepszego aktora. Niedługo zobaczymy kontynuację filmu, o której przeczytacie tutaj.

"Joker: Folie À Deux" musicalem widzianym oczami Harley Quinn
kadr z filmu „Joker”

„Czy będzie to warte śmiechu? Zdecydujecie sami. Żyjemy w końcu w społeczeństwie, które samo decyduje, czy coś jest dobre, czy złe; zabawne lub nieśmieszne. A może strasznie śmieszne? Takie rzeczy tylko na Octopusie” – czytamy w zapowiedzi festiwalu.

Octopus Film Festival zapowiedział specjalne spotkanie. Kultowy konferansjer Tadeusz Drozda przeczyta na żywo dialogi z filmu Joker. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Znasz go ze Śmiechu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →