kadr z filmu „Joker” (2019)

Joaquin Phoenix na nowych zdjęciach i nagraniach z planu „Joker: Folie à Deux”


06 marca 2023

Podziel się newsem:

Do sieci trafiło sporo materiału z planu filmu Joker: Folie à Deux. Po raz pierwszy możemy zobaczyć Joaquina Phoenixa w pełnej krasie.

Prace nad Jokerem 2 trwają

To nie mogło się skończyć inaczej, szczególnie biorąc pod uwagę popularność Jokera. Wielki hit Todda Phillipsa, choć początkowo miał być pojedynczym tytułem, musiał doczekać się kontynuacji. Jednak kolejne doniesienia wprawiały fanów w coraz większą konsternację. Początkowo w plotki, że film będzie musicalem, mało kto chciał wierzyć. Doniesienia te potwierdził jednak Todd Phillips, reżyser filmu, podając także tytuł oraz planowaną datę premiery. Joker: Folie À Deux ma trafić do kin dopiero 4 października 2024 roku. Spora część fanów pozostała niepocieszona faktem połączenia historii socjopatycznego przestępcy z musicalową estetyką. Wraz z kolejnymi zdjęciami i nagraniami z planu, kolejni sceptycy zaprzestawali swoich negatywnych komentarzy, widząc, że o klimat produkcji nie ma się co martwić. Nowe ujęcia z planu ukazują Joaquina Phoenixa jako Jokera w pełnej krasie.

Zdjęcie Joaquina Phoenixa z planu Joker: Folie à Deux

Jedna ze scen kręconych na planie zdjęciowym filmu Joker: Folie à Deux

Joaquin Phoenix z perspektywy Lady Gagi

Jeśli zagłębić się w niepotwierdzone informacje, Joker: Folie À Deux może być jeszcze bardziej intrygujący. Według informacji przekazanych kilka miesięcy temu przez Grace Randolph, „filmowej informatorki”, decyzja o postawieniu na musical jest uzasadniona fabularnie patrzeniem na świat z perspektywy Harley Quinn, która właśnie tak postrzega rzeczywistość. W tej roli zobaczymy Lady Gagę, której zaangażowanie w produkcję wydaje w świetle tych informacji strzałem w dziesiątkę. Mówimy bowiem o aktorce i piosenkarce, która za swój występ w filmie Narodziny gwiazdy była nominowana do Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą, a także zdobyła tę nagrodę za najlepszy utwór, Shallow. Oprócz Gagi i Phoenixa w obsadzie Joker: Folie À Deux znaleźli się Catherine Keener, Brendan Gleeson i Jacob Lofland.

Do sieci trafiło sporo materiału z planu filmu Joker: Folie à Deux. Po raz pierwszy możemy zobaczyć Joaquina Phoenixa w pełnej krasie. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →