kadr z filmu „Joker"

„Joker: Folie À Deux” musicalem widzianym oczami Harley Quinn


26 września 2022

Podziel się newsem:

Według najnowszych doniesień w sequelu hitowego Jokera sekcje musicalowe będą widziane oczami bohaterki granej przez Lady Gagę.

Rozśpiewani socjopaci

O tym, że sequel Jokera z 2019 roku będzie musicalem, wiadomo już od jakiegoś czasu. Doniesienia te potwierdził Todd Phillips, reżyser filmu, podając także tytuł Joker: Folie À Deux, a także planowaną datę premiery – 4 października 2024 roku. Według informacji przekazanych przez Grace Randolph, którą można określić mianem „filmowej informatorki”, decyzja o postawieniu na musical jest uzasadniona fabularnie patrzeniem na świat z perspektywy Harley Quinn, która właśnie tak postrzega rzeczywistość. Angaż Lady Gagi do tej roli zdaje się być tym bardziej strzałem w dziesiątkę. Mówimy bowiem o aktorce i piosenkarce, która za swój występ w filmie Narodziny gwiazdy była nominowana do Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą, a także zdobyła tę nagrodę za najlepszy utwór, Shallow. Oprócz Gagi w obsadzie Joker: Folie À Deux znaleźli się Catherine Keener, Brendan Gleeson i Jacob Lofland.

Tweet Grace Randolph

Joker kinowym hitem

Decyzja o tym, by kontynuacja Jokera była musicalem, spotkała się z dość dużymi dyskusjami w internecie. Jednym z powodów jest z pewnością dobór estetyki, ciężkiej na pierwszy rzut oka do połączenia z historią socjopatycznego przestępcy. Nie byłoby jednak aż takiego poruszenia, gdyby nie popularność pierwszej części filmu. Film Todda Phillipsa zgarnął Oscary oraz Złote Globy za najlepszą muzykę oryginalną, a także za najlepszego aktora pierwszoplanowego, a więc Joaquina Phoenixa w roli Jokera.

Według najnowszych doniesień w sequelu hitowego Jokera sekcje musicalowe będą widziane oczami bohaterki granej przez Lady Gagę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Rozśpiewani socjopaci […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →