fot. Warner Bros. Pictures

Powiększa się obsada drugiego „Jokera”. W filmie wystąpi Jacob Lofland


14 września 2022

Podziel się newsem:

Choć do premiery filmu Joker: Folie à Deux jeszcze daleko, w sieci pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące produkcji. Jedną z potwierdzonych informacji jest udział Jacoba Loflanda, młodego i obiecującego aktora.

Joker: Folie à Deux z kolejnymi nazwiskami w obsadzie

Wczoraj oficjalnie ogłoszono kolejne nazwisko dołączające do ekipy produkcyjnej sequelu Jokera. Serwis The Hollywood Reporter podaje, że jedną z kluczowych postaci w Arkham Asylum odegra Jacob Lofland – wschodząca gwiazda amerykańskiego kina. Według źródła Lofland odegra postać współosadzonego, która rozwinie więź z Arthurem Fleckiem. W rolę Jokera nieustannie wciela się Joaquin Phoenix.

26-letni aktor rozpoczął karierę filmową w 2012 roku rolą w filmie Uciekinier. W kolejnych latach pojawił się w takich produkcjach jak Texas Rising – Narodziny Republiki, Rebeliant, Syn czy Więzień labiryntu: Lek na śmierć. Jego ostatnią dotychczasową rolę możemy zobaczyć w Potężnych sierotkach.

jacob lofland joker 2
Jacob Lofland, fot. Amanda Edwards/Wireimage

Zobacz: Drugi Joker z datą premiery. Lady Gaga dołącza do obsady

Ekipa produkcyjna zacznie pracę już w listopadzie. Pierwsze klapsy padną w Los Angeles oraz Nowym Jorku. Reżyserią po raz kolejny zajmie się Todd Phillips, który napisał także scenariusz razem ze Scottem Silverem. Zapowiedziano już, że Folie à Deux będzie zawierać elementy musicalowe, a w filmie wystąpi Lady Gaga. Według obecnych ustaleń film trafi na wielki ekran 4 października 2024 roku.

Pierwszy Joker zadebiutował 4 października 2019 roku. Kultowa postać z komiksów DC w interpretacji Phoenixa zyskała uznanie zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Aktor otrzymał m.in. Oscara w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy, a dzieło doceniono także za muzykę, reżyserię, zdjęcia, montaż czy kostiumy. Od momentu premiery film Todda Phillipsa zarobił ponad miliard dolarów.

Choć do premiery filmu Joker: Folie à Deux jeszcze daleko, w sieci pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące produkcji. Jedną z potwierdzonych informacji jest udział Jacoba Loflanda, młodego i obiecującego aktora. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →