fot. Warner Bros., Kevin Mazur/Getty Images

Czy Lady Gaga zagra Harley Quinn w musicalu o Jokerze?


14 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Lady Gaga, według doniesień, jest obecnie w trakcie rozmów o możliwej roli Harley Quinn w sequelu musicalu Joker.

Lady Gaga dołączy do obsady Jokera?

Reżyser i jeden ze scenarzystów filmu Todd Phillips jakiś czas temu podzielił się w swoich mediach społecznościowych informacją, że już prawie miesiąc temu wraz ze Scottem Silverem zakończyli pisać scenariusz. Roboczy tytuł filmu to Joker: Folie à deux.

Same wieści o nowym filmie stale rosną jednak w siłę i już teraz otrzymaliśmy kolejne informacje nadchodzącej produkcji. Według nich Lady Gaga prowadzi obecnie rozmowy, aby zagrać u boku Joaquina Phoenixa w roli Harley Quinn.

Przeczytaj także: Sequel Jokera bliżej niż dalej. Reżyser Todd Phillips podzielił się informacjami o filmie

Lady Gaga Grammy 2022 występ
fot. Getty Images

Według wstępnych doniesień Lady Gaga jest we wczesnych dyskusjach na temat roli Harley Quinn, psychiatry Jokera w Arkham Asylum, która zakochuje się w nim, pomaga mu uciec i ostatecznie zostaje jego pomocnikiem i romantycznym partnerem. Związek tej dwójki był już wcześniej pokazywany na ekranie – z Margot Robbie grającą Quinn w Legionie samobójców z 2016 roku, czy też The Suicide Squad z 2021 roku.

Sprawdź także: Joker to już przeżytek? Pora na innych przeciwników Batmana [opinia]

Szczególną rolę uznania na całym świecie uzyskała postać Phoenixa, którego grał Arthur Fleck

Wygląd to jedno, ale wszechstronna dostawa to wyzwanie. Wykonuje trudną sztuczkę polegającą na dostarczaniu antybohatera, który łączy się z widzem, mimo że może on ubolewać nad jego decyzjami i brzydzić się jego działaniami. Phoenix przekłada to rozdrażniające uczucie z ekranu na twoje zmysły

– napisał o jego występie Greg Wetherall.

Lady Gaga, według doniesień, jest obecnie w trakcie rozmów o możliwej roli Harley Quinn w sequelu musicalu Joker. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Lady Gaga dołączy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →