Przyjaciele” znowu na ekranie, a do obsady dołącza Lady GaGa, Justin Bieber i inni…


14 maja 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Specjalny odcinek serialu Przyjaciele był pewniakiem po tak hucznych obchodach ich dwudziestych piątych urodzin dwa lata temu. Ekipa powróciła na plan w pełnej obsadzie, a wraz z nimi – tak, jak zresztą działo się to na przełomie wszystkich dziesięciu sezonów, zobaczymy również gościnne występy gwiazd, które uświetnią to wyczekiwane reunion.

Przyjaciele – dawno i nieprawda

Nie będę się kryć, że sama należę do entuzjastów tego serialu – może nie wielbicieli, ale obejrzałam całość i czasami, kiedy naprawdę nie mam już co oglądać, to Friends jest idealnym wyborem do obiadu, czy zwykłego półgodzinnego lenistwa. Produkcja już dawno oberwała za swoje – to znaczy, nie omieszkano wytknąć jej twórcom, jak źle się zestarzała. Ja bym powiedziała: średnio, no inne czasy, żarciki z ojca Chandlera dziś faktycznie mogą bawić tylko osoby typu: oho, chłop się za babę przebrał, co nie jest szczytem poczucia humoru, ale…

Ale te zarzuty mimo wszystko rezonują gdzieś w tle. Skoro oglądamy serial w naszych, a nie innych czasach, zakładam, że sami również potrafimy wyciągać z niego właściwe wnioski. Na przykład, że Ross, mimo że kreacja Davida Schwimmera uczyniła go całkiem uroczym, tak naprawdę był śliskim, kontrolującym typem. Kiedy bardziej angażujemy się w fabułę i zachowania postaci, takie smaczki niestety wychodzą na wierzch. Pierwszy odcinek Przyjaciół wyemitowano w 1994 roku, ostatni w 2004 i ten czas faktycznie może być usprawiedliwieniem dla pewnych kliszy. Serial zresztą broni się rękami i nogami i wciąż przybywa mu fanów, którzy zaciekle walczyli o jego dostępność na serwisach streamingowych.

Przyjaciele odcinek specjalny goście

PrzyjacieleFriends: The Reunion – teaser odcinka specjalnego

Przyjaciele i długa lista gości

Kiedy gruchnęła wieść, że HBO przygotowuje specjalny odcinek, w którym wystąpi oryginalna obsada, zapewne w wielu domach strzeliły korki od szampana. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer ponownie wcielą się w ulubieńców publiczności, a ten szczególny epizod serialu Przyjaciele będzie mieć premierę już 27 maja na HBO Max.

Ale to nie koniec niespodzianek zapowiedzianych przez twórców. Taka okazja, jak 25-lecie jednego z najbardziej kultowych seriali, wymaga przecież odpowiedniej celebracji. Najlepiej – w iście gwiazdorskiej obsadzie. I tak też będzie, bowiem w specjalnym odcinku Przyjaciół wystąpi cała plejada osobistości. David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady GaGa, Elliott Gould, Larry Hankin, Kit Harington, Mindy Kalling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon i Malala Yousafazi pojawią się na małym ekranie i uczynią to reunion Friends niezapomnianym. Sama przyznam, że ekscytuje mnie powrót szczególnie aktorów, grających drugoplanowych bohaterów. Richard, Jack Geller, Janice – to jest kontent, jakiego potrzebuję.

Przyjaciele odcinek specjalny goście

PrzyjacieleFriends: The Reunion – zwiastun odcinka specjalnego

Przyjaciele: Spotkanie po latach – odcinek specjalny obejrzymy również w Polsce

Okazuje się, że odcinek specjalny serialu Przyjaciele będziemy mogli obejrzeć również w Polsce. Epizod Friends: The Reunion pojawi się 27 maja nie tylko na HBO Max, ale również na platformie HBO GO, o czym portal poinformował oficjalnie na Instagramie.

A Wy czekacie na premierę Przyjaciół?

Specjalny odcinek serialu Przyjaciele był pewniakiem po tak hucznych obchodach ich dwudziestych piątych urodzin dwa lata temu. Ekipa powróciła na plan w pełnej obsadzie, a wraz z nimi – tak, jak zresztą działo się to na przełomie wszystkich dziesięciu sezonów, zobaczymy również gościnne występy gwiazd, które uświetnią to wyczekiwane reunion. Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →