materiały promocyjne serialu „Przyjaciele”

Obsada „Przyjaciół” żegna Matthew Perry’ego w oficjalnym liście


31 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Obsada Przyjaciół pożegnała tragicznie zmarłego Matthew Perry’ego w oficjalnym oświadczeniu skierowanym do jego rodziny i fanów serialu.

„Jesteśmy rodziną”

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu świat obiegła tragiczna informacja o śmierci Matthew Perry’ego, aktora znanego przede wszystkim z roli Chandlera w kultowym sitcomie Przyjaciele. Wielu artystów i postaci ze świata popkultury odniosło się do jego odejścia, wspominając swoje ulubione sceny z serialu Przyjaciele, czy sytuacje związane z samym Perrym. Dziś do sieci trafił oficjalny list napisany przez pozostałych członków obsady PrzyjaciółJennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc i David Schwimmer w niezwykle emocjonalnym pożegnaniu wspominają, że nie są tylko kolegami z planu, a rodziną:

Wszyscy jesteśmy tak bardzo zdruzgotani utratą Matthew. Byliśmy kimś więcej niż tylko kolegami z obsady. Jesteśmy rodziną. Jest tak wiele do powiedzenia, ale teraz zamierzamy poświęcić chwilę na żałobę i przetworzenie tej niezgłębionej straty. Z czasem powiemy więcej, kiedy będziemy w stanie. Na razie nasze myśli i miłość są z rodziną Matty’ego, jego przyjaciółmi i wszystkimi, którzy go kochali na całym świecie.

Przyjaciele Netflix

O tym, że Przyjaciele to więcej niż tylko serial, a jego obsada więcej niż koledzy z planu nie trzeba przekonywać żadnego fana tego uniwersum. Wystarczy obejrzeć odcinek specjalny nakręcony 17 lat po zakończeniu serialu. Jak na dłoni widać w nim autentyczność relacji między aktorami wcielającymi się w ukochanych bohaterów.

Obsada Przyjaciół pożegnała tragicznie zmarłego Matthew Perry’ego w oficjalnym oświadczeniu skierowanym do jego rodziny i fanów serialu. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać „Jesteśmy rodziną” W nocy z soboty na niedzielę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →