kadr z nagrania „Easy On Me” na żywo podczas NRJ Awards

Adele przerwała koncert, by złożyć hołd Matthew Perry’emu


30 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Adele przerwała swój koncert w Las Vegas, żeby złożyć hołd tragicznie zmarłej gwieździe serialu Przyjaciele, Matthew Perry’emu.

„Prawdopodobnie najlepsza rola komediowa w historii”

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu świat obiegła tragiczna informacja o śmierci Matthew Perry’ego, aktora znanego przede wszystkim z roli Chandlera w kultowym sitcomie Przyjaciele. Media społecznościowe zalały wspomnienia związane z aktorem i kondolencje dla rodziny. Do hołdów dołączyła Adele, choć ona zrobiła to na żywo. Przerwała swój koncert w Las Vegas i poświęciła Perry’emu kilka słów.

To zawsze szokujące, gdy odchodzi ktoś, kto sprawiał, że się śmiałeś, kto wniósł tyle radości do twojego życia. To dla mnie takie dziwne. Nigdy w życiu nie spotkałam Matthew Perry’ego. Ale jest coś takiego… że czujesz się tak smutna z powodu jego śmierci. Zwłaszcza, że nie wiesz co się stało. Z Chandlerem wiąże się jedno z moich ulubionych wspomnień z czasów, gdy byłam dzieckiem. Jeden z moich przyjaciół, Andrew, kiedy miałem około 12 lat, robił najlepszą parodię Chandlera. Robił to cały czas, żeby nas rozśmieszyć. A jeśli któryś z nas miał zły dzień lub czuł się przygnębiony, Andrew po prostu udawał Chandlera. Zapamiętałam tę postać do końca życia. Pamiętam, jak po raz pierwszy odwiedziłem Nowy Jork i wybrałem się na wycieczkę śladami Przyjaciół. To była naprawdę duża część mojego życia. [Matthew] był otwarty w swoich zmaganiach z uzależnieniem i walką o trzeźwość, co moim zdaniem jest niezwykle odważne. Chcę tylko powiedzieć, jak bardzo kocham to, co dla nas zrobił. Zwłaszcza to, co zrobił dla mnie. Stworzył prawdopodobnie najlepszą postać komediową w historii. Teraz może spoczywać w pokoju.

Nagranie z koncertu Adele w Las Vegas

Adele przerwała swój koncert w Las Vegas, żeby złożyć hołd tragicznie zmarłej gwieździe serialu Przyjaciele, Matthew Perry’emu. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać „Prawdopodobnie najlepsza rola komediowa w historii” W nocy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →