“Can I Binge?” – powstał internetowy kalkulator dla fanów serialowych maratonów

Podziel się newsem:

Can I Binge? to narzędzie, w którym wpisujemy tytuł interesującego nas serialu i czas, w którym chcemy go obejrzeć. Kalkulator obliczy, czy jest to możliwe.

Oglądasz dalej?

Binge-watching to jeden z najpopularniejszych sposobów oglądania seriali. W przypadku większości produkcji, otrzymujemy od razu wszystkie odcinki sezonu, przez co często nie sposób się oderwać. W przypadku pojedynczych sezonów, bez problemu jesteśmy w stanie stwierdzić, ile czasu zajmie nam obejrzenia całości. Gorzej, gdy do nadrobienia mamy kilka sezonów, a serial wkrótce ma zniknąć z serwisu streamingowego.

can i binge? kalkulator do obliczania maratonów serialowych
fot. Erik Mclean, unsplash

Czy da się obejrzeć wszystkie odcinki Przyjaciół w tydzień?

Z pomocą przychodzi Brian Yung. Web designer opracował internetowy kalkulator Can I Binge? dla fanów wielogodzinnych maratonów serialowych.

Yung wpadł na pomysł założenia strony, gdy z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, doszło do zamrożenia życia społecznego i kulturalnego. Ludzie zaczęli spędzać czas wolny przed ekranami telewizorów i komputerów w domu, wybierając kolejne tytuły do obejrzenia w serwisach streamingowych. Kalkulator pozwala na wybór określonego tytułu i okresu, w którym chcemy go zobaczyć (np. tydzień, miesiąc albo rok). Narzędzie poinformuje nas, czy plan jest możliwy do zrealizowania.

I tak na przykład jeśli chcemy obejrzeć Przyjaciół w tydzień, musimy przygotować się na 34 odcinki dziennie. Całe Peaky Blinders w jeden weekend? Da się zrobić, jeśli zdecydujecie się na oglądanie bez przerwy. Z kalkulatora możecie skorzystać pod tym linkiem.

can i binge? kalkulator do obliczania maratonów serialowych
Przyjaciele

Sprawdźcie także: Ile czasu zajmie obejrzenie najlepszych seriali?

Can I Binge? to narzędzie, w którym wpisujemy tytuł interesującego nas serialu i czas, w którym chcemy go obejrzeć. Kalkulator obliczy, czy jest to możliwe. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →