Justin Bieber pojawi się w nowym odcinku „Przyjaciół”


20 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Justin Bieber zasilił szeregi obsady nadchodzącego, specjalnego odcinka kultowego serialu Przyjaciele. Wokalista wcielił się w niemniej wyjątkową rolę, zagrał bowiem… Ziemniaka!

Goście specjalni w odcinkach Przyjaciół

Serial Przyjaciele, który mimo upływu lat wciąż jest jednym z najpopularniejszych tytułów telewizyjnych na świecie i to dodatkowo wśród kolejnych pokoleń, charakteryzuje się kilkoma elementami. Przede wszystkim tym, że opowiada o perypetiach szóstki tytułowych przyjaciół, z czego każda postać zbudowana jest na bazie kilu wyjątkowych, czasem nieco stereotypowych cech, ukazując dzięki temu w pewien sposób przekrój społeczeństwa. Friends to również specyficzne poczucie humoru, za który jedni Przyjaciół kochają, a drudzy nienawidzą. W niektórych odcinkach serialu pojawiali się także wyjątkowi goście i to nie tylko ci, związani ze światem komedii.

Tym sposobem w Przyjaciołach, poza Jennifer Aniston (Rachel), Davidem Schwimmerem (Ross), Courteney Cox (Monica), Matthew Perrym (Chandler), Lisą Kurdow (Phoebe) oraz Mattem LeBlanciem (Joey), na przestrzeni dziesięciu sezonów wystąpili również tacy aktorzy jak Brad Pitt, Julia Roberts, Jean Claude Van Damme, George Clooney, Gary Oldman, Bruce Willis, a nawet przedstawiciel świata muzyki, np. autor przeboju Wicked GamesChris Isaak! I wielu innych. Niemalże cała plejada Hollywood! Jak łatwo się domyślić, podobnych, gościnnych występów nie zabraknie także w nadchodzącym odcinku specjalnym Przyjaciół.

Przyjaciele powracają! Premiera odcinka specjalnego Friends: The Reunion już coraz bliżej

Pomysł na dodatkowy odcinek serialu, zatytułowany Friends: The Reunion powstał w 2019, kiedy to minęło 25 lat od emisji pierwszego odcinka popularnej serii. Niestety pandemia opóźniła znacznie powrót obsady na plan, jednak dziś wiemy już, że premiera nowego odcinka Przyjaciół zbliża się coraz większymi krokami. Na oficjalnym koncie serialu na Instagramie kilka dni temu pojawiło się zdjęcie informujące o wykonaniu ostatniego klapsa na planie. Friends: The Reunion nadchodzi!

W jubileuszowym odcinku serialu ponownie spotka się szóstka Przyjaciół, których role odtworzą Ci sami aktorzy. Nie będzie to jednak odcinek fabularyzowany, a raczej nieco reżyserowane, ale przede wszystkim pełne wspomnień spotkanie obsady po latach. No i oczywiście – równie obfite w niespodzianki!

Justin Bieber wystąpi w nowym odcinku Przyjaciół

O jednej z nich doniósł właśnie brytyjski magazyn The Sun, który podaje, że w odcinku specjalnym Przyjaciół zobaczymy między innymi Justina Biebera! Wokalista, który dopiero co wydał swój szósty album Justice, wystąpi w przebraniu legendarnego Sputnika, nawiązującego do rosyjskiego satelity, a tak naprawdę… ziemniaka, za którego w odcinku ósmego sezonu serialu – The One With The Halloween Party, przebrany był Ross.

Kanadyjski piosenkarz jest ogromnym fanem nowojorskiego sitcomu i jak podaje źródło The Sun:

Justin był zaszczycony mogąc wziąć udział w tym wydarzeniu i nie przeszkadzał mu niedorzeczny kostium.

Friends: The Reunion – odcinek pełen wspomnień i niespodzianek

To jednak nie wszystko. W artykule czytamy bowiem również o tym, że w odcinku Friends: The Reunion Matt LeBlanc odtworzy scenę, w której jego bohater Joey miał na sobie wszystkie ubrania Chandlera. Wygląda na to, że podczas oglądania odcinka czeka nas masa wspomnień, wśród których nie zabraknie charakterystycznego dla Przyjaciół humoru.


Przyjaciele ponownie na HBO

To kolejne szczegóły, które wiemy o nadchodzącym odcinku serialu, wciąż jednak nie znamy jego dokładnej premiery. Z pewnością jednak będzie ona miała miejsce jeszcze w tym roku! Tymczasem, w oczekiwaniu na wielki powrót szóstki przyjaciół z Manhattanu, przypomnijcie sobie ponownie ich przygody! Wszystkie dziesięć sezonów Przyjaciół są ponownie dostępne w VOD, tym razem na platformie HBO.

Przyjaciele Justin Bieber odcinek specjalny
„Przyjaciele” na HBO

Justin Bieber zasilił szeregi obsady nadchodzącego, specjalnego odcinka kultowego serialu Przyjaciele. Wokalista wcielił się w niemniej wyjątkową rolę, zagrał bowiem… Ziemniaka! Goście specjalni w odcinkach Przyjaciół Serial Przyjaciele, który mimo upływu lat wciąż jest jednym z najpopularniejszych tytułów telewizyjnych na świecie i to dodatkowo wśród kolejnych pokoleń, charakteryzuje się kilkoma elementami. Przede wszystkim tym, że […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →