kadr z teledysku do utworu „Snooze”

Justin Bieber i SZA w romantycznym teledysku do hitu z „SOS”


28 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Choć Justin Bieber nie nagrywa w ostatnim czasie swojej muzyki, showbiznes o nim nie zapomina. Zobaczymy go u boku SZY w klipie do utworu Snooze.

SZA z teledyskiem do Snooze. Gościem Justin Bieber

Drugi album SZY SOS uznawany jest za jeden z najlepszych albumów 2022 roku. Znalazł się na szczycie list przebojów i był najdłużej utrzymującym się na pierwszym miejscu kobiecym albumem tej dekady. Na albumie wystąpili gościnnie tacy artyści jak Travis Scott, Phoebe Bridgers czy Don Toliver. Piosenkarka postanowiła zaangażować w swoją twórczość kolejnych artystów, ale tym razem w swoim najnowszym teledysku do utworu Snooze. W filmie występuje szereg gwiazd: aktor Woody McClain, amerykański producent muzyczny Benny Blanco; aktor znany z serialu Awantura Young Mazino oraz Justin Bieber.

SZA, Young Mazino / kadr z teledysku do utworu „Snooze”

Artysta jest jednym z partnerów w klipie

Co Justin Bieber robi w teledysku SZY? Jest w teledysku do Snooze jednym z partnerów, z którym SZA odgrywa scenę, pokazującą beztroską relację romantyczną, a następnie związkowe kryzysy. Klip przełamany jest choreografią taneczną z niemal nagą wokalistką, która tańczy tzw. lap dance humanoidowi, przypominającemu mężczyznę. Zabieg z pewnością ma zwrócić uwagę na to, jak przedmiotowo była traktowana przez partnerów. Klip wyreżyserował Bradley J. Calder, który odpowiada za wiele kreacji wizualnych SZY, a także teledyski takich artystów jak Tinashe, Paris Texas czy Jean Dawson.

W czerwcu 2022 na Instagramie Justin Bieber ogłosił, że choruje na zespół Ramsaya Hunta, mając część sparaliżowanej twarzy. Od tego czasu zawiesił karierę na czas nieokreślony. Jego ostatnim albumem studyjnym jest Justice z marca 2021 roku oraz zeszłoroczne single – I Feel Funny oraz Honest. Pojawił się również „na feacie” m.in. u Skrillexa, Kehlani, czy Don Tolivera.

Choć Justin Bieber nie nagrywa w ostatnim czasie swojej muzyki, showbiznes o nim nie zapomina. Zobaczymy go u boku SZY w klipie do utworu Snooze. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →