Hollywood 1969 i premiera nowego filmu Tarantino


29 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pewnego razu... w Hollywood, czyli nowy film Quentina Tarantino, miał już swoją premierę podczas festiwalu w Cannes, a w polskich kinach pojawi się 9 sierpnia!

6 minutowe owacje na stojąco na 72. festiwalu filmowym w Cannes. Tak zakończyła się premiera nowego filmu Quentina Tarantino.

Pewnego razu… w Hollywood to film, którego akcja toczy w w 1969 roku. Film opowiada o losach gwiazdy seriali Ricka Daltona (w tej roli Leonardo DiCaprio) oraz jego kolegi, kaskadera Cliffa Bootha (Brad Pitt), którzy chcą zrobić karierę w przemyśle filmowym. Mężczyźni próbują odnaleźć się w Hollywood, które zmieniło się od czasu ich młodości.

W tej produkcji w postać Romana Polańskiego wcielił się Rafał Zawierucha. Była to najbardziej wyczekiwana tegoroczna premiera na festiwalu w Cannes. Można doczytać się różnych recenzji. Jedni twierdzą, że to film dla dzieci, momentami rozczarowuje i wzrusza, genialna produkcja oraz, iż jest to najlepszy film Tarantino. Czyli tak, jak bywa przy większości filmów Tarantino – albo się je kocha albo nienawidzi.

Jednak my z wyrobieniem sobie własnej opinii musimy jeszcze trochę poczekać. Premiera filmu Pewnego razu… w Hollywood w polskich kinach będzie miała miejsce dopiero 9 sierpnia.

Pewnego razu… w Hollywood, czyli nowy film Quentina Tarantino, miał już swoją premierę podczas festiwalu w Cannes, a w polskich kinach pojawi się 9 sierpnia! 6 minutowe owacje na stojąco na 72. festiwalu filmowym w Cannes. Tak zakończyła się premiera nowego filmu Quentina Tarantino. Pewnego razu… w Hollywood to film, którego akcja toczy w w 1969 roku. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: