“Przyjaciele” wracają! Powstanie specjalny odcinek w pełnej obsadzie

Obserwuj nas na instagramie:

Plotki o powrocie Przyjaciół okazały się prawdziwe. Już niedługo otrzymamy zupełnie nowy odcinek tego kultowego serialu, w którym zobaczymy wszystkich głównych bohaterów.

We wrześniu 2019 roku minęło 25 lat od premiery pierwszego odcinka serialu Przyjaciele. Produkcja doczekała się 10 sezonów, a ostatni odcinek został wyemitowany w maju 2004 roku.

Serial, mimo upływu lat, cieszy się niesłabnącą popularnością. Fani szóstki przyjaciół z Nowego Jorku liczyli na to, że kiedyś doczekamy się kontynuacji. Już dziś wiemy, że tak się stanie.

Przyjaciele wracają na ekrany w pełnej obsadzie – data premiery

Przyjaciele powrócą i to już niebawem. Aktorzy po 16 latach ponownie spotkają się na planie, by nagrać specjalny, trwający godzinę odcinek. Na ekranie ponownie pojawią się odtwórcy głównych ról: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry oraz David Schwimmer. Odcinek specjalny ma być oparty na wspomnieniach głównych bohaterów.

Premiera zaplanowana jest na maj 2020, kiedy uruchomiona zostanie nowa platforma streamingowa HBO Max, jednak jedynie na rynku amerykańskim. W Europie doczekamy się jej niestety później, bo w 2021 roku.

To będzie prawdopodobnie jedyna okazja, aby zobaczyć wszystkich aktorów razem na ekranie. W ofercie HBO Max pojawią się także wszystkie pozostałe odcinki serialu. Pamiętam, jak serial był na wczesnym etapie produkcji i przez lata obserwowałem, jak łączy kolejne pokolenia widzów. Mam nadzieję, że odcinek specjalny sprawi, że do wcześniejszych odcinków powrócą kolejni fani.

Kevin Reilly, szef HBO Max
Przyjaciele wracają w specjalnym odcinku

Jennifer Aniston z rekordem na Instagramie

O tym, jak wielu fanów na całym świecie mają Przyjaciele, może świadczyć to, co stało się na Instagramie serialowej Rachel, czyli Jennifer Aniston. Aktorka w październiku wrzuciła na Insta swoje pierwsze zdjęcie, na którym widzimy całą ekipę. Post zdobył prawie 14 milionów like’ów w zaledwie 4 dni, a zebranie pierwszego miliona obserwatorów zajęło Jennifer zaledwie 5 godzin, co jest absolutnym rekordem. Tym samym aktorka została wpisana do księgi rekordów Guinnessa.

Plotki o powrocie Przyjaciół okazały się prawdziwe. Już niedługo otrzymamy zupełnie nowy odcinek tego kultowego serialu, w którym zobaczymy wszystkich głównych bohaterów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins We wrześniu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →