Zakończono prace nad specjalnym odcinkiem „Przyjaciół”


13 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Odcinek specjalny Przyjaciół został zapowiedziany na początku 2020 roku, jednak przez pandemię, prace nad nim przesunęły się w czasie. Teraz wiemy, że Friends: The Reunion zostało już nakręcone.

We wrześniu 2019 roku minęło 25 lat od premiery pierwszego odcinka serialu Przyjaciele. Jego emisja trwała 10 lat, powstało 10 sezonów, a ostatni epizod został wyemitowany w maju 2004 roku.

Przyjaciele

Mimo upływu czasu, serial wciąż cieszy się dużą popularnością. Stąd pomysł na odcinek specjalny, w którym wszyscy bohaterowie spotykają się po latach.

To będzie prawdopodobnie jedyna okazja, aby zobaczyć wszystkich aktorów razem na ekranie. W ofercie HBO Max pojawią się także wszystkie pozostałe odcinki serialu. Pamiętam, jak serial był na wczesnym etapie produkcji i przez lata obserwowałem, jak łączy kolejne pokolenia widzów. Mam nadzieję, że odcinek specjalny sprawi, że do wcześniejszych odcinków powrócą kolejni fani.

Kevin Reilly, szef HBO Max

Początkowo miał się on ukazać w 2020 roku, jednak pandemia pokrzyżowała te plany.

Przyjaciele – prace nad odcinkiem specjalnym zakończone

Po miesiącach oczekiwania, wreszcie wiemy, że odcinek Friends: The Reunion został już nakręcony. Potwierdzono to na oficjalnym koncie sitcomu na Instagramie.

Co istotne, to nie będzie odcinek fabularny, ale spotkanie obsady po latach – poznamy anegdotki z planu i opowieści o tym, jak potoczyło się życie aktorów po zakończeniu serialu. Informację tę zdradził odtwórca roli Rossa, David Schwimmer, podczas występu w The Graham Norton Show.

Na razie nie ma daty premiery odcinka specjalnego Przyjaciół, ale na pewno wyjdzie on jeszcze w tym roku. Jeśli chcecie odświeżyć sobie Przyjaciół, to od 15 kwietnia wszystkie odcinki będą dostępne na HBO GO.

Odcinek specjalny Przyjaciół został zapowiedziany na początku 2020 roku, jednak przez pandemię, prace nad nim przesunęły się w czasie. Teraz wiemy, że Friends: The Reunion zostało już nakręcone. We wrześniu 2019 roku minęło 25 lat od premiery pierwszego odcinka serialu Przyjaciele. Jego emisja trwała 10 lat, powstało 10 sezonów, a ostatni epizod został wyemitowany w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →