IKEA odtworzyła salony z seriali. I Ty możesz mieszkać jak „Przyjaciele”!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

IKEA zaprezentowała salony z kultowych seriali - The Simpsons, Friends i Stranger Things, z wykorzystaniem swoich mebli. Sprawdźcie, jak umeblować mieszkanie w stylu ulubionych produkcji.

Salon to serce domu i w wielu serialach stanowi najbardziej rozpoznawalne miejsce, w którym dzieją się najważniejsze rzeczy. Szwedzka marka meblowa IKEA postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy chcieliby mieszkać tak, jak bohaterowie ich ulubionych seriali.

W ramach IKEA Real Life Series powstały salony z seriali The Simpsons, Friends i Stranger Things. Wszystkie produkty wykorzystane do stworzenia pokoi są dostępne w standardowej ofercie sklepu.

Jak to wszystko wygląda cenowo? IKEA słynie z przystępnych cen swoich produktów, dlatego chcąc odtworzyć pokoje z seriali, nie nadszarpniecie za mocno swojego budżetu.

Najtaniej wychodzi pokój u Simpsonów. Za stworzenie wnętrza z kreskówki zapłacilibyście ok. 3 tys. zł. Salon Rachel i Monici z Przyjaciół to koszt ok. 4 tys. zł. Najdroższy w tym zestawieniu okazał się salon Byersów ze Stranger Things. Wyposażenie pokoju z kwiecistą tapetą i lampkami to już koszt dwa razy większy niż u Homera Simpsona.

Zobaczcie efekt końcowy:

Przyjaciele

Simpsonowie

Stranger Things

Listę wszystkich produktów, które zostały wykorzystane w projektach, znajdziecie klikając tutaj.

IKEA zaprezentowała salony z kultowych seriali – The Simpsons, Friends i Stranger Things, z wykorzystaniem swoich mebli. Sprawdźcie, jak umeblować mieszkanie w stylu ulubionych produkcji. Salon to serce domu i w wielu serialach stanowi najbardziej rozpoznawalne miejsce, w którym dzieją się najważniejsze rzeczy. Szwedzka marka meblowa IKEA postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy chcieliby mieszkać […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także