Fani serialu Friends będą zachwyceni! Niedługo w sklepach pojawi się gra Monopoly Przyjaciele.


15 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kawka w Central Perku, zabawa w Bamboozled i niezapomniane spotkania w mieszkaniach nr 19 i 20. Będzie grane!

Swego czasu spędzaliście popołudnia z Monicą, Rachel, Rossem, Chandlerem, Phoebe i Joey’m? To na pewno ucieszy Was nowe wydanie gry Monopoly!

Tym razem popularna planszówka zainspirowana została przygodami bohaterów kultowego serialu. W Monopoly Przyjaciele każdy gracz wciela się w jedną z postaci serialu “Friends”, a sama gra nawiązuje oczywiście do najlepszych momentów z życia nowojorskiej paczki.

via GIPHY

W grze Monopoly Przyjaciele znajdziecie 6 kolekcjonerskich pionków (torebka Rachel, dinozaur Rossa, kamizelka Chandlera, gitara Phoebe, pizza Joey’a oraz czapka kucharska Moniki), Karty Własności, trochę dolców, 12 kanap i 32 kawki do wypicia w Central Perku.

Gra pojawi się w polskich sklepach (m.in. sieci Empik) 9 maja i będzie kosztować 159,99 zł. Będzie grane!

via GIPHY

Fot. główne: Empik.com

Kawka w Central Perku, zabawa w Bamboozled i niezapomniane spotkania w mieszkaniach nr 19 i 20. Będzie grane! Swego czasu spędzaliście popołudnia z Monicą, Rachel, Rossem, Chandlerem, Phoebe i Joey’m? To na pewno ucieszy Was nowe wydanie gry Monopoly! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →