materiały prasowe

Lady Gaga z singlem promującym nową odsłonę “Top Guna”

Obserwuj nas na instagramie:

Po ponad 30 latach Top Gun powraca! Do sieci trafił singiel w wykonaniu Lady Gagi promujący film Top Gun: Maverick. Sprawdź szczegóły.

Top Gun powraca po ponad 30 latach

Grany przez Toma Cruise’a Pete “Maverick” Mitchell powraca po ponad 30 latach. Pierwsze trailery nowego Top Guna pojawiały się już w 2019 roku, zdradzając powoli skład obsady. Na ekranie w filmie Top Gun: Maverick zobaczymy także Vala Kilmera, ponownie w roli Toma “Icemana” Kazansky’ego, a także Milesa Tellera w roli Bradleya Bradshawa, syna Nicka “Goose’a”, granego w pierwszej części filmu przez Anthony’ego Edwardsa. Usłyszeć z kolei będziemy mogli utwór Hold My Hand autorstwa Lady Gagi. Jak możemy przeczytać o fabule w opisie filmu udostępnionym przez kina:

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete “Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie “Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim “Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Premiera filmu już 25 maja, a tymczasem do sieci trafił nowy zwiastun oraz singiel promujący film autorstwa Lady Gagi.

Top Gun: Maverick – nowy zwiastun

Lady Gaga pójdzie w ślady Kenny’ego Logginsa i grupy Berlin?

Do sieci trafił singiel autorstwa Lady Gagi promujący Top Gun: Maverick. Piosenkarka, a także aktorka, miała bardzo ciężkie zadanie, biorąc pod uwagę muzyczną tradycję pierwszej części, na potrzeby, której napisane zostały takie hity jak Danger Zone czy Take My Breath Away. Czy Gaga podołała zadaniu? Oceńcie sami.

Lady Gaga – Hold My Hand

Po ponad 30 latach Top Gun powraca! Do sieci trafił singiel w wykonaniu Lady Gagi promujący film Top Gun: Maverick. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →