kadr z filmu „Szybcy i Wściekli 7”

Dwayne Johnson zostanie najlepiej opłaconym aktorem w historii


20 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Dwayne Johnson pobił kolejny rekord. Popularny „The Rock” zgarnął najwyższą w historii sumę za udział w nowej produkcji Amazona.

Stary znajomy z bajeczną wypłatą

Podczas gdy w Hollywood trwa strajk aktorów, na drugim biegunie finansowej rzeczywistości bite są rekordy. Dwayne Johnson został oficjalnie najlepiej opłacanym aktorem w historii. Wystąpi on w nadchodzącym komediowym filmie akcji produkcji Amazona zatytułowanym Red One. O samym filmie nie wiadomo na ten moment za wiele. Na pewno wystąpią w nim m.in. Chris Evans, J.K. Simmons i Nick Kroll, a za kamerą stanie, znany z filmu Jumanji: Następny poziom Jake Kasadan. Tam też reżyser miał okazję pracować z Dwaynem Johnsonem i być może to za jego namową zaangażowano go w Red One, jednak stawka nie jest mała.

Za udział w produkcji, „The Rock” otrzymał 50 milionów dolarów. Wcieli się on w postać Komandora Calluma Drifta. Nie mamy jednak pojęcia, czego będzie dotyczyć fabuła filmu. Jedyną wskazówkę dał Chris Evans, w rozmowie z comicbook.com z kwietnia tego roku. Sugerował w niej, że pomimo wielu lat spędzonych w branży nigdy nie miał okazji zagrania w filmie świątecznym i po prostu nie mógł odmówić. Cóż, mamy nadzieję, że Red One nie jest komediowym remakiem Szklanej Pułapki. Jakoś ciężko nam wyobrazić sobie Dwayne’a Johnsona jako Johna McClane’a.

Robert Downey Jr i Will Smith zdetronizowani

50 milionów „The Rocka” stanowi najwyższą wypłatę za udział w jednym filmie w historii kina. Poprzedni rekord należał do Roberta Downeya Jr., oraz Willa Smitha. Obaj panowie otrzymali 40 milionów dolarów za występ. Marvelowy Iron Man za udział w filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów, a Smith za rolę Richarda Williamsa w filmie King Richard: Zwycięska rodzina, która przyniosła mu statuetkę Oscara.

Trailer filmu King Richard: Zwycięska rodzina

Dwayne Johnson pobił kolejny rekord. Popularny „The Rock” zgarnął najwyższą w historii sumę za udział w nowej produkcji Amazona. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Stary znajomy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →