fot. kadr z filmu „King Richard"

Will Smith po raz kolejny komentuje incydent z gali rozdania Oscarów


29 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Will Smith po raz pierwszy od minionej gali rozdania Oscarów wystąpił w talk-show. Aktor ponownie odniósł się do uderzenia Chrisa Rocka.

Will Smith znów wyraża skruchę

Wczoraj odbyła się emisja kolejnego epizodu The Daily Show With Trevor Noah. Tym razem u boku gospodarza pojawił się Will Smith, promując Wyzwolenie, najnowszy film z jego udziałem. To pierwszy wywiad aktora w takiej odsłonie od czasu incydentu podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów. Gwiazdor po raz pierwszy odniósł się do minionych wydarzeń, krytykując swoje zachowanie.

Zobacz: Will Smith przeprasza w emocjonalnym filmie, Chris Rock podchodzi do wszystkiego z dystansem

To była przerażająca noc, możesz to sobie wyobrazić. Było tam wiele niuansów i zawiłości. Koniec końców straciłem panowanie, rozumiesz? Tamtej nocy przechodziłem trudne chwile. Nie żeby to usprawiedliwiało moje zachowanie, w żadnym stopniu. Po prostu składało się na to wiele rzeczy. Byłem tam małym chłopcem, który oglądał swojego ojca bijącego matkę, rozumiesz? Wszystko to wybuchło w jednym momencie. Nie takim człowiekiem chcę być

– powiedział aktor.

Incydent, który wspomniano w trakcie rozmowy, miał miejsce pod koniec marca. Will Smith uderzył komika, którego w dalszej części wywiadu nazwał swoim przyjacielem, i odebrał wówczas pierwszą w karierze statuetkę. Smitha wyróżniono za rolę Richarda Williamsa w King Richard.

King Richard – oficjalny zwiastun

Wyzwolenie wkrótce w kinach

Kolejny film z Willem Smithem w roli głównej zadebiutuje 2 grudnia. Emancipation, bo tak brzmi oryginalny tytuł, opowie historię zniewolonego mężczyzny, który stara się wrócić do rodziny. Przed kamerą stanęli także m.in. Ben Foster, Charmaine Bingwa i Mustafa Shakir. Reżyserem Wyzwolenia jest Antoine Fuqua, a scenariusz napisał Bill Collage.

Wyzwolenie – oficjalny zwiastun

Will Smith po raz pierwszy od minionej gali rozdania Oscarów wystąpił w talk-show. Aktor ponownie odniósł się do uderzenia Chrisa Rocka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Will Smith znów […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →