fot. kadr z filmu „King Richard"

Will Smith po raz kolejny komentuje incydent z gali rozdania Oscarów


29 listopada 2022

Podziel się newsem:

Will Smith po raz pierwszy od minionej gali rozdania Oscarów wystąpił w talk-show. Aktor ponownie odniósł się do uderzenia Chrisa Rocka.

Will Smith znów wyraża skruchę

Wczoraj odbyła się emisja kolejnego epizodu The Daily Show With Trevor Noah. Tym razem u boku gospodarza pojawił się Will Smith, promując Wyzwolenie, najnowszy film z jego udziałem. To pierwszy wywiad aktora w takiej odsłonie od czasu incydentu podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów. Gwiazdor po raz pierwszy odniósł się do minionych wydarzeń, krytykując swoje zachowanie.

Zobacz: Will Smith przeprasza w emocjonalnym filmie, Chris Rock podchodzi do wszystkiego z dystansem

To była przerażająca noc, możesz to sobie wyobrazić. Było tam wiele niuansów i zawiłości. Koniec końców straciłem panowanie, rozumiesz? Tamtej nocy przechodziłem trudne chwile. Nie żeby to usprawiedliwiało moje zachowanie, w żadnym stopniu. Po prostu składało się na to wiele rzeczy. Byłem tam małym chłopcem, który oglądał swojego ojca bijącego matkę, rozumiesz? Wszystko to wybuchło w jednym momencie. Nie takim człowiekiem chcę być

– powiedział aktor.

Incydent, który wspomniano w trakcie rozmowy, miał miejsce pod koniec marca. Will Smith uderzył komika, którego w dalszej części wywiadu nazwał swoim przyjacielem, i odebrał wówczas pierwszą w karierze statuetkę. Smitha wyróżniono za rolę Richarda Williamsa w King Richard.

King Richard – oficjalny zwiastun

Wyzwolenie wkrótce w kinach

Kolejny film z Willem Smithem w roli głównej zadebiutuje 2 grudnia. Emancipation, bo tak brzmi oryginalny tytuł, opowie historię zniewolonego mężczyzny, który stara się wrócić do rodziny. Przed kamerą stanęli także m.in. Ben Foster, Charmaine Bingwa i Mustafa Shakir. Reżyserem Wyzwolenia jest Antoine Fuqua, a scenariusz napisał Bill Collage.

Wyzwolenie – oficjalny zwiastun

Will Smith po raz pierwszy od minionej gali rozdania Oscarów wystąpił w talk-show. Aktor ponownie odniósł się do uderzenia Chrisa Rocka. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →