Will Smith w filmie Ukryte Piękno

Will Smith przeprasza w emocjonalnym filmie, Chris Rock podchodzi do wszystkiego z dystansem


02 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Will Smith podzielił się filmem z oficjalnymi przeprosinami skierowanymi w stronę Chrisa Rocka oraz jego rodziny. Rock, uderzony przez aktora podczas gali rozdania Oscarów, jak to komik, podszedł do wszystkiego z dystansem.

Will Smith przeprasza…

Will Smith opublikował ponad pięciominutowy film, w którym przeprasza za swoje zachowanie podczas marcowej gali rozdania Oscarów. Aktor uderzył wówczas na scenie prowadzącego Chrisa Rocka, ponieważ ten zażartował z choroby żony Smitha.

Chris, przepraszam cię. Moje zachowanie było nieakceptowalne i gdybyś chciał pogadać, to jestem. Chcę przeprosić matkę Chrisa. Widziałem wywiad, którego udzieliła, i wtedy uświadomiłem sobie, jak wielu ludzi zraniłem. Chcę przeprosić brata Chrisa, zwłaszcza jego brata Tony’ego. Byliśmy ze sobą całkiem blisko i raczej już nie naprawimy tej relacji

– mówił w filmie aktor.

Will Smith wyznał również, że kontaktował się Chrisem Rockiem, jednak ten nie jest jeszcze gotowy, aby porozmawiać z aktorem. Cały filmik z przeprosinami Smitha znajdziecie poniżej.

It’s been a minute… – przeprosiny Willa Smitha

…Chris Rock śmieszkuje

Chris Rock nawiązał do filmu podczas swojego występu w Atlancie.

Każdy próbuje zgrywać ofiarę. Jeśli ciągle się tak dzieje, to potem nikt nie wierzy prawdziwym ofiarom. Nawet ja, kiedy zostałem uderzony przez Suge’a Smitha.

Każdy, kto mówi, że słowa mogą ranić, chyba nigdy nie dostał po twarzy

– powiedział komik.

Rock nawiązał do założyciela i byłego szefa hip-hopowej wytwórni muzycznej Death Row Records Suge’a Knighta, który odsiaduje obecnie karę dwudziestu ośmiu lat pozbawienia wolności za zabójstwo, ucieczkę z miejsca wypadku i kilka mniejszych przestępstw.

Po zajściu na Oscarach Will Smith przestał być członkiem Akademii Filmowej, a produkcja kilku filmów z jego udziałem została wstrzymana. Aktor na wspomnianej gali zdobył statuetkę za swoją rolę w filmie King Richard: Zwycięska rodzina. Była to jego trzecia nominacja w kategorii Najlepszy aktor pierwszoplanowy.

Will Smith podzielił się filmem z oficjalnymi przeprosinami skierowanymi w stronę Chrisa Rocka oraz jego rodziny. Rock, uderzony przez aktora podczas gali rozdania Oscarów, jak to komik, podszedł do wszystkiego z dystansem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →