kadr z filmu „Emancypacja”

Will Smith znów stanął przed kamerą. Trailer filmu “Emancypacja” dostępny


03 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił trailer filmu Emancypacja. Jest to pierwsza rola Willa Smitha od czasu jego incydentu z Chrisem Rockiem na ostatniej gali oscarowej.

Will Smith powraca w nowym filmie

Na ten powrót czekało wielu fanów kina na całym świecie. Will Smith wystąpi w pierwszym filmie od czasu incydentu na ostatniej gali rozdania Oscarów, kiedy to uderzył prowadzącego uroczystość Chrisa Rocka. Emancypacja, bo taki tytuł nosi film, opowiada o losach niewolnika, który ledwo uchodząc z życiem z plantacji, na której pracował, trafił na bagna w Luizjanie. Smith wciela się w tym filmie w główną rolę. Za reżyserię odpowiada Antoine Fuqua, który ma na swoim koncie takie filmy, jak Dzień próby czy Do utraty sił. Film trafi jeszcze w tym roku na platformę Apple TV+. Poniżej znajdziecie pierwszy trailer Emancypacji.

Trailer filmu Emancypacja

Zbanowany przez Oscary

Zachowanie Willa Smitha podczas ostatniej gali oscarowej wzbudziło falę kontrowersji związanych ze słusznością bądź jej brakiem w zachowaniu, jakiego się dopuścił. Działanie w afekcie, jakim było obrażenie dobrego imienia jego żony przez Chrisa Rocka, nie wystarczyło, by ubłagać Akademię, i Will Smith, który tamtego wieczoru odbierał pierwszą w swojej karierze statuetkę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego, za rolę w filmie King Richard: Zwycięska rodzina, otrzymał zakaz wstępu na gale rozdania Oscarów przez następne dziesięć lat. Uzasadniono decyzję o zakazie dbałością o zdrowie zgromadzonych wykonawców oraz gości. Will Smith bez większych kontrowersji przyjął z pokorą tę decyzję, oświadczając, że ją szanuje i rozumie. Sam zresztą zaraz po gali udostępnił oświadczenie, w którym przeprasza za to, co zrobił, nazywając swoje zachowanie “niedopuszczalnym”.

Do sieci trafił trailer filmu Emancypacja. Jest to pierwsza rola Willa Smitha od czasu jego incydentu z Chrisem Rockiem na ostatniej gali oscarowej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Will […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →