Will Smith w filmie Ukryte Piękno

Will Smith nadal na językach. Wstrzymano produkcję dwóch filmów z jego udziałem


04 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nie milkną echa gali rozdania Oscarów, podczas której Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka. Produkcja dwóch filmów z udziałem tego pierwszego została zawieszona.

Will Smith przeprasza

Ostatnia gala rozdania Oscarów została nieco przyćmiona przez Willa Smitha i bynajmniej nie dlatego, że aktor odebrał swoją pierwszą statuetkę w karierze. Smith spoliczkował prowadzącego galę Chrisa Rocka, kiedy ten zażartował z chorej na alopecję Jady Pinkett Smith, żony Willa. Choroba objawia się wypadaniem włosów.

Smith wystosował już odpowiednie przeprosiny zarówno w kierunku Rocka, jak i wszystkich, których zawiódł. Aktor postanowił także zrezygnować z członkostwa w Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Odpowiedziałem bezpośrednio na wezwanie Akademii na dyscyplinarne przesłuchanie. W pełni zaakceptuję i poniosę wszelkie konsekwencje. Moje działania podczas 94. gali rozdania Oscarów były szokujące, bolesne i niewytłumaczalne. Lista ludzi, których skrzywdziłem, jest długa. Są na niej Chris i jego rodzina, wielu moich bliskich i przyjaciół, publiczność i widzowie z całego świata. Zdradziłem zaufanie Akademii. Pozbawiłem nominowanych i zwycięzców szansy na odpowiednie obchodzenie swojego sukcesu. Jestem załamany. Chcę, aby ponownie skupiono się na tych, którzy na to zasługują ze względu na osiągnięcia oraz pozwolić Akademii na powrót do niesamowitej pracy, którą wykonuje na rzecz wsparcia kreatywności i artyzmu w filmie. Dlatego rezygnuję z członkostwa w Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Przyjmę wszystkie kary, jakie zarząd uzna za stosowne.

Zmiany wymagają czasu i jestem zobowiązany do tego, aby wszystko odpowiednio przepracować, aby być pewnym, że przemoc już nigdy nie przesłoni zdrowego rozsądku.

czytamy w oświadczeniu Willa Smitha

Bad Boys 4 na razie nie powstanie

Sprawa nie kończy się jednak na indywidualnych konsekwencjach dla Willa Smitha. Wydarzenia z gali rozdania Oscarów przełożyły się również na dwa filmy, w których miał wystąpić aktor. Pierwszą z produkcji jest netflixowe Fast and Loose. Na tydzień przed galą ze stanowiska reżysera zrezygnował David Leitch. W związku ze sprawą, Netflix zwolnił z poszukiwaniami nowego reżysera i wstrzymał na ten moment prace nad produkcją. Podobne kroki podjęło Sony. Produkcja filmu Bad Boys 4 została wstrzymana.

Nie milkną echa gali rozdania Oscarów, podczas której Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka. Produkcja dwóch filmów z udziałem tego pierwszego została zawieszona. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Will Smith […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →