Kadr z serialu

Steve Carell i John Krasinski znów razem na ekranie – jak w czasach „The Office”


26 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Steve Carell i John Krasinski udowodnili już lata temu, że ich wspólna gra może przynieść coś kapitalnego. Oby i tym razem tak się stało.

Biuro wiecznie żywe

W trakcie trwającej już na świecie ponad dwa lata pandemii wiele osób nie było ani razu w biurze. Nie ma co się dziwić. Raz, że w skupiskach można się zakazić, dwa – praca zdalna zdała egzamin. Ci, którym brakowało jednak klimatu chodzenia do siedziby firmy, picia kawy i prywatno-zawodowych pogaduszek, mogli zawsze sięgnąć po odpowiednią klasyczną produkcję. Taką, która ma wszelkie predyspozycje, by nigdy się nie zestarzeć.

Chodzi rzecz jasna o The Office czy też tłumacząc na polski: Biuro. Serial, którego amerykańska edycja wystartowała w 2005 roku, wciąż znajduje licznych entuzjastów swojego humoru – i wcale nas to nie dziwi. Do niedawna trzeba było jednak trochę poszperać, by móc ją obejrzeć w dobrej jakości. Szczęśliwie w październiku 2021 roku wszystkie dziewięć sezonów pojawiło się na platformie Netflix. Teraz gwiazdy serii, czyli Steve Carell i John Krasinski, znowu będą mieli okazję ze sobą współpracować. A to wcale nie takie oczywiste.

Steve Carell i John Krasinski w The Office

Steve Carell i John Krasinski – nowy projekt

Ostatni sezon amerykańskiego The Office, komediowej pozycji obowiązkowej, miał swoją premierę w 2013 roku. Choć może się to wydawać dziwne, od tamtej pory Steve Carell i John Krasinski nie mieli okazji pracować nad żadnym wspólnym projektem. Ten stan rzeczy zaraz ulegnie zmianie, ponieważ pojawiły się informacje, że ten drugi zaprosił tego pierwszego do tworzenia If – filmu dla Paramount Pictures.

Jak na razie produkcja jest owiana tajemnicą. Wiadomo, że do obsady dołączyli także Alan Kim, Cailey Fleming i Louis Gossett Jr.. Wcześniej zaś znaleźli się już w niej m.in. Fiona Shaw czy Ryan Reynolds. Na pewno będzie dotyczyć dziecięcej wyobraźni, Krasinski będzie reżyserować, pisać i produkować, a datę premiery ustalono na 17 listopada 2023 roku.

Parodia powrotu The Office

Polskie sprawy

No dobrze, ponowne spotkanie duetu aktorów to jedno, ich dorobek to drugie. A czy jest coś trzeciego, czyli nadwiślański kontekst? Oczywiście, że tak. 22 października zeszłego pojawił się serial The Office PL, który został pokazany przez Canal+. Jego akcja rozgrywa się nie w Scranton, a w Siedlcach, a firmą nie jest Dunder-Mifflin, lecz Kropliczanka. Jeśli zastanawiacie się, jak wypadła polska realizacja kultowego serialu, to bez trudu znajdziecie ją w legalnym – nomen omen – źródle.

Steve Carell i John Krasinski udowodnili już lata temu, że ich wspólna gra może przynieść coś kapitalnego. Oby i tym razem tak się stało. Biuro wiecznie żywe W trakcie trwającej już na świecie ponad dwa lata pandemii wiele osób nie było ani razu w biurze. Nie ma co się dziwić. Raz, że w skupiskach można […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →