The Office” wkrótce na Netflixie (w całości)


31 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

The Office to produkcja, która choć zdecydowanie młodsza niż Przyjaciele, to i tak już zyskała sobie status kultowej. Przynajmniej w pewnych kręgach. Już od października serial będzie dostępny na Netflixie, a to z pewnością przysporzy mu nowych fanów.

The Office czyli twój ulubiony dokument

Porównuje się go do Przyjaciół, Teorii wielkiego podrywu czy Jak poznałem waszą matkę. Stanowi trzon amerykańskich produkcji komediowych, no i mimo swoich szesnastu lat (pierwszy odcinek został wyemitowany w 2005 roku), kulturalnie wciąż powraca jak bumerang. Choćby w memach. Dałabym sobie rękę uciąć, że są osoby, które w życiu nie widziały ani jednego odcinka The Office, lecz doskonale kojarzą twarz Michaela Scotta.

Przeczytaj: Wrzesień 2021 na Netflix

The Office Netflix Premiera

Netflix doskonale to rozegrał: miła komedia, której odcinek nie trwa dłużej niż pół godziny, dziewięć sezonów… Idealny przepis na jesienne popołudnia i cyknięcie całego serialu w miesiąc (dwa tygodnie? tydzień?). Utrata Przyjaciół niechybnie odbiła się na platformie, lecz The Office ma szanse to nadrobić. Szczególnie, że do tej pory Biura (tutaj angielska wersja brzmi zdecydowanie lepiej) brakło na streamingach (choć jakiś czas temu pojawiło się na wciąż nie aż ta popularnym w Polsce Amazon Prime). Dla wielu widzów może więc to być pierwsze spotkanie z pracownikami  Dunder Mifflin.

The Office od października na Netflixie i nie tylko

Dziewięć sezonów serialu już 23 października zadebiutuje na platformie Netflix. Wówczas już bez przeszkód będziemy mogli oddać się kanapowej adoracji Michaela Scotta, Pam Beesly, Dwighta Schrute’a, Jima Halperta oraz Ryana Howarda. Start produkcji zbiegnie się w czasie z premierą polskiej wersji The Office na Canal +. Akcja polskiego remake’u dzieje się w Siedlcach i bierze pod lupę biurowe życie pracowników firmy produkującej wodę mineralną Kropliczanka. Jesteście ciekawi naszej rodzimej odpowiedzi na amerykańską wersję serialu?

The Office to produkcja, która choć zdecydowanie młodsza niż Przyjaciele, to i tak już zyskała sobie status kultowej. Przynajmniej w pewnych kręgach. Już od października serial będzie dostępny na Netflixie, a to z pewnością przysporzy mu nowych fanów. The Office czyli twój ulubiony dokument Porównuje się go do Przyjaciół, Teorii wielkiego podrywu czy Jak poznałem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →