kadr z serialu „Jack Ryan”

John Krasinski najlepiej zarabiającym aktorem serialowym na świecie


28 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Według doniesień Puck News, John Krasinski jest najlepiej zarabiającym aktorem serialowym na świecie dzięki swojej roli w Jacku Ryanie.

John Krasinski, czyli nie tylko Jim z The Office

Matthew Belloni z Puck.news przedstawił zestawienie najlepiej zarabiających aktorów serialowych na świecie. Lider może zaskakiwać. Jest nim John Krasinski, który za jeden odcinek serialu Amazona Jack Ryan otrzymuje 2 miliony(!) dolarów. Krasinski najbardziej znany jest z roli Jima Helperta w serialu The Office, ale od wielu lat pracuje, by nie przylgnęła do niego łatka tej roli. Między innymi za sprawą wspomnianego Jacka Ryana, filmów z serii Ciche miejsce, których jest reżyserem oraz scenarzystą, czy roli Mr. Fantastica w uniwersum Marvela.

Trailer 3 sezonu Jacka Ryana

Młoda supergwiazda i weterani

Tuż za plecami Krasinskiego na liście najlepiej zarabiających aktorów serialowych na świecie znalazły się takie postaci, jak Kevin Costner (Yellowstone), Jason Sudeikis (Ted Lasso), a także Harrison Ford i Helen Mirren (1923). Kolejnym nazwiskiem na liście jest Zendaya, wcielająca się w postać Rue w hicie HBO, Euforia. Aktorka zarabia jednak kwotę dwukrotnie mniejszą, niż znajdujący się na czele stawki Krasinski, bo „jedynie” milion dolarów za odcinek. Mając w pamięci historie o obsadzie Przyjaciół, która otrzymywała milion dolarów za każdy odcinek w ostatnim sezonie sitcomu, kwoty płacone współcześnie pokazują, jak ważną gałęzią rozrywki są obecnie seriale. Stąd kwoty, które robią naprawdę duże wrażenie. Nawet uwzględniając inflację.

Według doniesień Puck News, John Krasinski jest najlepiej zarabiającym aktorem serialowym na świecie dzięki swojej roli w Jacku Ryanie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins John Krasinski, czyli nie tylko […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →