kadr z serialu „Euforia”

Zendaya zaśpiewała na Coachelli utwory z „Euforii”. Nagrania robią wrażenie!


25 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Gwiazda Euforii Zendaya ma na koncie album muzyczny, ale skupiła się wyłącznie na aktorstwie. Zszokowała fanów, gdy pojawiła się na scenie Coachelli u boku Labrintha.

Zendaya na Coachelli

Festiwal Coachella to wielkie wydarzenie nie tylko dla amerykańskich uczestników wydarzenia, którzy mogą w jednym miejscu usłyszeć największe gwiazdy muzyki popularnej, ale również dla międzynarodowych fanów, zerkających na emocjonujące koncerty w mediach społecznościowych. Sieć obiegły nagrania z poruszającego koncertu Labrintha, który rozsławił się w ostatnich latach szczególnie dzięki skomponowaniu muzyki do serialu Euforia.

Brytyjski muzyk zaskoczył wszystkich, gdy w pewnym momencie na jego scenie pojawiła się właśnie Zendaya, odtwórczyni głównej roli Rue w serialu. Niektóre utwory ze ścieżki dźwiękowej obu sezonów wykonał właśnie z aktorką, która ma za sobą również krótką karierę muzyczną. W 2013 roku nagrała debiutancki album Zendaya, jednak niedługo później zrezygnowała z tego elementu kariery. „Jako aktorka mam pewien poziom anonimowości, który bardzo lubię. […] Podoba mi się pomysł, że ktoś inny, czyli Rue, może się tym zająć, a ja mogę postawić swoje granice” – tłumaczyła.

Dlatego tak bardzo zdziwiła fanów Coachelli, tym bardziej że od niemal ośmiu lat nie grała koncertów na żywo. Wspólnie z Labrinthem wykonała na żywo dwa utwory – All for Us, jedną z głównych piosenek z pierwszego sezonu oraz I’m Tired, która zgłębiała mrok głównej bohaterki w drugim sezonie. Z dwoma utworami bardzo identyfikują się fani i fanki Euforii.

@theofficialangelt ZENDAYA @ COACHELLA #coachella #zendaya #labrinth #theofficialangelt ♬ original sound – ANGEL

Piski fanów ograniczyły jej odsłuch

Chyba nikt nie zdołał rozgrzać publiki tak mocno jak Zendaya. Niespodzianka całkowicie zszokowała publiczność, a ich reakcja była niemożliwa. Hałas, jaki wygenerował tłum, sprawił, że Zendaya nie mogła usłyszeć własnego śpiewu. Mikrofon zbierał nie tylko jej wokal, ale również piski słuchaczy. Dlatego – jak słusznie zauważyli niektórzy komentujący w mediach – artystka brzmiała dość cicho. Podzieliła się nagraniem, na którym słychać skalę tego zjawiska.

@duaasty The crowd when zendaya first entered the stage #zendaya #coachella #fyp ♬ original sound – Duaasty

„Nigdy w życiu nie słyszałam takich krzyków. Gdy tylko wychyliłam się zza rogu, nic nie słyszałam. Niczego poza wami” – tłumaczyła po koncercie. „Nie wiem, jak brzmiałam, ale po prostu powiedziałam sobie: »wiesz co, po prostu będę się dobrze bawić«”.

@zendayaafr The screams of the crowd are the definition of her success,she can do anything cause she’s Zendaya #zendaya #coachella2023 #labrinth #zendayalabrinth ♬ son original – ZenDAYa(fanpage)

Aktorka i wokalistka podziękowała wszystkim za „magiczną, piękną noc”. Wyjaśniła, że wszystko zostało zorganizowane na ostatni moment we współpracy z Labrinthem. Wspierał ją również jej partner i aktor, Tom Holland. Choć nie był na występie, jak zauważyli fani, lajkował niemal każdy posty na Instagramie, na którym była oznaczona tego wieczoru i udostępniał materiały, będąc niesamowicie dumnym ze swojej dziewczyny. Trudno się dziwić!

Gwiazda Euforii Zendaya ma na koncie album muzyczny, ale skupiła się wyłącznie na aktorstwie. Zszokowała fanów, gdy pojawiła się na scenie Coachelli u boku Labrintha. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →