kadr z serialu „Euforia”

Twórca „Euforii” zajawił 3. sezon serialu. Na premierę jeszcze poczekamy


24 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

W kolejnym sezonie serialu Euforia Rue ma ponownie brutalnie zderzyć się z rzeczywistością. Sam Levinson ma już wizję, jak będzie wyglądać kontynuacja hitu HBO.

Euforia wróci z kolejnym sezonem

Z sezonu na sezon Euforia porusza coraz poważniejsze tematy. W 2. sezonie hitu HBO Rue, bohaterka grana przez Zendayę, sięga totalnego dna, nie mogąc poradzić sobie z uzależnieniem oraz zaburzeniami psychicznymi. Niemal wszyscy bohaterowie musieli zderzyć się z efektami swoich decyzji i ponieść za nie odpowiedzialność. Drugi sezon zdecydowanie spełnił oczekiwania widzów po rewelacyjnym debiucie show. Ostatnia odsłona Euforii była prawdziwym rollercoasterem nie tylko pod względem fabuły i gry aktorskiej, ale również niebanalnych scen, określanych przez wielu jako wizualny majstersztyk. To właśnie za ten poziom widzowie kochają Sama Levinsona, w przeciwieństwie do jego ostatniego serialu The Idol, za które zebrał niepochlebne recenzje.

Twórca robi jednak apetyt na więcej i zajawia 3. sezon serialu Euforia. Wyobraża go sobie jako „film noir” i mówi, że za pośrednictwem Rue planuje „odkryć, co to znaczy być osobą z zasadami, funkcjonującą w skorumpowanym świecie”. Możemy tylko wyobrazić sobie, jaki klimat będzie miał sezon na podstawie czarno-białego melodramatu Malcolm i Marie Levinsona z rolą Zendayi. Premiery 3. sezonu serialu Euforia możemy spodziewać się w 2025 roku – nie wcześniej, między innymi z powodu trwających strajków SAG-AFTRA.

Jak bawi się niemiecka młodzież? Pojawi się „Euforia” w niemieckiej adaptacji
kadr z serialu „Euforia”

Filmowy rozwój aktorów z serialu

Levinson w rozmowie z „Elle” powiedział, że jest pod wrażeniem tego, jak Zendaya podbija branżę filmową. „Jest najbardziej chętną do podejmowania rywalizacji osobą, jaką znam, w dobrym tego słowa znaczeniu” – mówi twórca Euforii. „Stale rozwija się jako artystka i zawsze szuka wyzwań. Nigdy nie popada w samozachwyt”. Trudno nie zgodzić się z showrunnerem. Rola Rue była przełomowa dla aktorki, która wcześniej znana była dzięki występom w produkcjach Disneya oraz druoplanowej roli w Spider-Manie. Dziś ma za sobą występ w Diunie Denisa Villeneuve’a, niedługo zobaczymy ją w jej kontynuacji oraz w pierwszoplanowej roli filmu Challengers w reżyseriii Luki Guadagnino. O współprace z nią zabijają się marki modowe i jest jedną z najbardziej lubianych młodych aktorek w Hollywood. Magazyn „Time” umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie w 2022 roku.

Nie tylko ona przeżywa rozkwit kariery. To w Euforii zobaczymy wyraziste występy wschodzących gwiazd amerykańskiego kina. Sydney Sweeney niedawno zaskoczyła wszystkich w przełomowej dla siebie roli gęstego dramatu Reality, Jacob Elordi wcielił się w samego Elvisa, którego zobaczymy jeszcze w tym roku w filmie Priscilla Sofii Coppoli. Serialowa Lexi, Maude Apatow, gra na deskach teatru w nowej wersji słynnego Kabaretu. Hunter Schafer poza licznymi współpracami modelingowymi, niedługo pojawi się w najnowszym filmie z serii Igrzyska śmierci, a także filmie Yorgosa Lanthimosa And. Niestety w ostatnim czasie pożegnaliśmy również jednego z aktorów obsady Euforii, Angusa Clouda. Aktor zmarł z powodu nieumyślnego przedawkowania, jak poinformowała jego mama.

kadr z serialu „Euforia”

W kolejnym sezonie serialu Euforia Rue ma ponownie brutalnie zderzyć się z rzeczywistością. Sam Levinson ma już wizję, jak będzie wyglądać kontynuacja hitu HBO. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →