kadr ze zwiastuna filmu „Challengers”

Namiętna tenisistka w trójkącie miłosnym, czyli Zendaya w „Challengers


21 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Luca Guadagnino zajawił swój najnowszy film Challengers. Zendaya wciela się w nim w rolę słynnej tenisistki uwikłanej w romans z dwoma zawodnikami i zarazem przeciwnikami.

Zendaya w Challengers

Namiętność to część wspólna sportu i miłości. Włoski reżyser Luca Guadagnino zgłębił ten temat w swoim najnowszym filmie Challengers. Poznajemy w nim historię zawodowej tenisistki Tashi, jej męża Arta oraz byłego kochanka i przyjaciela Patricka. Mężczyźni mają stoczyć tenisowy pojedynek na korcie tenisowym podczas turnieju Challengers. Napięcie między rywalami staje się jeszcze większe przy wspomnieniach wspólnej przeszłości miłosnej trójki.

W Challengers zagrali: Zendaya (Diuna, Euforia) jako Tashi, Mike Faist (West Side Story) jako Art oraz Josh O’Connor (The Crown) jako Patrick.

Aktorka trenowała tenisa miesiącami

Reżyser ujawnił „Variety”, że Zendaya trenowała przez trzy miesiące z profesjonalnym trenerem tenisa i byłym graczem Bradem Gilbertem, który był również konsultantem przy filmie.

kadr ze zwiastuna filmu „Challengers”

Autorem scenariusza jest debiutujący na dużym ekranie Justin Kuritzkes. Producentka filmu jest Amy Pascal, która pełniła też tę funkcję przy Spider-Man: Bez drogi do domu. Znając wcześniejsze produkcje Guadagnino – Tamte dni, tamte noce, Do ostatniej kości, Suspiria – możemy spodziewać się magnetycznej gry aktorskiej, klimatycznych lokacji i namiętnej historii miłosnej.

Film pojawi się na ekranach kin 15 września 2023 roku. Podobnie jak Do ostatniej kości, Challengers prawdopodobnie będzie miał swoją światową premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Luca Guadagnino zajawił swój najnowszy film Challengers. Zendaya wciela się w nim w rolę słynnej tenisistki uwikłanej w romans z dwoma zawodnikami i zarazem przeciwnikami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →