fot. Getty Images

Dlaczego Zendaya nie zostanie gwiazdą popu?


10 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zendaya, znana między innymi z serialu Euforia, docenia fakt, że aktorstwo daje jej „poziom anonimowości”, który nie jest dozwolony w muzyce.

Aktorstwo odcięte od muzycznego świata

Mimo bardzo młodego wieku Zendaya już teraz jest na ustach wszystkich. Duża część jej życia została bowiem spędzona w centrum aktorskiej uwagi. Jej droga usłana była początkowo telewizyjnymi programami, które z czasem przerodziły się w jedne z najlepszych filmów i seriali, które ukształtowały solidny wizerunek młodej aktorski.

Jej kunszt polepsza się tak naprawdę z roku na rok. Jednak nie zawsze było to jedyne pole, na którym udzielała się Zendaya. Był w jej karierze bowiem czas, kiedy to aktorka koncentrowała się na swojej karierze muzycznej, a nawet podpisała umowę z Hollywood Records. Wydała tylko jeden album studyjny, ale udostępniła prawie tuzin singli, współpracując z takimi artystami, jak Chris Brown, Bella Thorne czy Zac Efron.

Przeczytaj także: Marvel’s Spider-Man już nie tylko dla konsolowców. Gra zmierza na PC-ty

Zendaya gwiazdą reklamy przygotowanej na Super Bowl. Narratorem… Andre 3000
kadr z reklamy, reż. Edgar Wright

Podczas ostatniej rozmowy z Variety, w której razem z Zendayą pojawił się także Andrew Garfield (jedna z gwiazd ostatniego Spider-Mana) aktorka przyznała, że celowo postanowiła skupić się na karierze aktorskiej, ponieważ oferowała jej ona „poziom anonimowości”, na który muzyka niestety nie pozwala.

Rozmawiałam o tym wcześniej z twórcą Euphorii. Pomyślałam wtedy, że nie wiem, czy kiedykolwiek mogłabym zostać gwiazdą popu. To dlatego, że jako aktorka mam pewien poziom anonimowości, który bardzo lubię. I mogę sortować swoje rzeczy, cokolwiek to jest, według postaci i nikt nie musi o tym wiedzieć. Podczas gdy w innych formach i innych mediach, to wszystko przez cały czas jest stale maglowane. Podoba mi się pomysł, że ktoś inny, czyli Rue, może się tym zająć, a ja mogę postawić swoje granice. Uczę się w tym zawodzie, co tak naprawdę jest dla mnie.

– przyznała aktorka.

Zendaya – Something New ft. Chris Brown, posłuchaj!

Zendaya, znana między innymi z serialu Euforia, docenia fakt, że aktorstwo daje jej „poziom anonimowości”, który nie jest dozwolony w muzyce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Aktorstwo odcięte od […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →