"Euforia"

„Euforia” serialem, o którym najczęściej tweetowano w tej dekadzie

Podziel się newsem:

Euforia jest jak dotąd najczęściej tweetowanym programem ostatniej dekady. Duża w tym zasługa publikowania kolejnych odcinków co tydzień.

Euforia – drugi sezon okazał się hitem

Od dziś na HBO dostępny jest ostatni odcinek drugiego sezonu Euforii. Serial cieszy się ogromną popularnością już od pierwszej odsłony, a druga seria była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier w ostatnim czasie. Niespodziewane zwroty akcji i fakt, że nowe odcinki pojawiały się co tydzień (co HBO stosuje przy większości swoich produkcji), spowodowały, że media społecznościowe w ostatnich tygodniach zalewane były informacjami dotyczącymi serii, memami komentującymi wydarzenia i teoriami na temat tego, jak rozwinie się fabuła.

euforia na twitterze
„Euforia” – kadr z serialu

Sprawdź także: Finał Euforii może zaskoczyć wszystkich widzów

Według Twittera od początku drugiego sezonu w styczniu pojawiło się 30 milionów tweetów, co oznacza 51% wzrost aktywności od pierwszego sezonu w 2019 roku.

Od zabawnych memów po przewidywania fabuły i inspiracje modowe, Euforia zdominowała Twitter w tym sezonie. Program zbudował silną społeczność oddanych fanów, którzy nie tylko kibicują swoim ulubionym postaciom i scenom, ale także otwarcie wyrażają swoje frustracje i obawy, zwłaszcza w odniesieniu do losu postaci.

– powiedziała w oświadczeniu szefowa Twittera, Jenna Ross

Trzy najczęściej komentowane na Twitterze odcinki to: odcinek 5 – Stand Still Like the Hummingbird, odcinek 7 – The Theater and Its Double oraz odcinek 6 – A Thousand Little Trees of Blood. Najpopularniejszymi postaciami są Fezco, Rue i Nate.

Zwiastun 2 sezonu Euforii

Przeczytaj: Mniej stroboskopów, więcej głębi. Drugi sezon serialu „Euforia” [recenzja]


Euforia to serial stworzony przez Sama Levinsona. Opowiada on o uzależnionej od narkotyków nastolatce Rue, której życie zmienia się, gdy poznaje transpłciową dziewczynę Jules, która przybyła do miasta. W główną postać w serialu wciela się Zendaya. Na ekranie możemy zobaczyć także takich aktorów i aktorki jak Hunter Schafer, Jacob Elordi, Syndey Sweeney czy Alexa Demie. Wszystkie odcinki Euforii możecie obejrzeć na HBO GO.

Euforia jest jak dotąd najczęściej tweetowanym programem ostatniej dekady. Duża w tym zasługa publikowania kolejnych odcinków co tydzień. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →