"Euforia"

“Euforia” serialem, o którym najczęściej tweetowano w tej dekadzie

Obserwuj nas na instagramie:

Euforia jest jak dotąd najczęściej tweetowanym programem ostatniej dekady. Duża w tym zasługa publikowania kolejnych odcinków co tydzień.

Euforia – drugi sezon okazał się hitem

Od dziś na HBO dostępny jest ostatni odcinek drugiego sezonu Euforii. Serial cieszy się ogromną popularnością już od pierwszej odsłony, a druga seria była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier w ostatnim czasie. Niespodziewane zwroty akcji i fakt, że nowe odcinki pojawiały się co tydzień (co HBO stosuje przy większości swoich produkcji), spowodowały, że media społecznościowe w ostatnich tygodniach zalewane były informacjami dotyczącymi serii, memami komentującymi wydarzenia i teoriami na temat tego, jak rozwinie się fabuła.

euforia na twitterze
“Euforia” – kadr z serialu

Sprawdź także: Finał Euforii może zaskoczyć wszystkich widzów

Według Twittera od początku drugiego sezonu w styczniu pojawiło się 30 milionów tweetów, co oznacza 51% wzrost aktywności od pierwszego sezonu w 2019 roku.

Od zabawnych memów po przewidywania fabuły i inspiracje modowe, Euforia zdominowała Twitter w tym sezonie. Program zbudował silną społeczność oddanych fanów, którzy nie tylko kibicują swoim ulubionym postaciom i scenom, ale także otwarcie wyrażają swoje frustracje i obawy, zwłaszcza w odniesieniu do losu postaci.

– powiedziała w oświadczeniu szefowa Twittera, Jenna Ross

Trzy najczęściej komentowane na Twitterze odcinki to: odcinek 5 – Stand Still Like the Hummingbird, odcinek 7 – The Theater and Its Double oraz odcinek 6 – A Thousand Little Trees of Blood. Najpopularniejszymi postaciami są Fezco, Rue i Nate.

Zwiastun 2 sezonu Euforii

Przeczytaj: Mniej stroboskopów, więcej głębi. Drugi sezon serialu „Euforia” [recenzja]


Euforia to serial stworzony przez Sama Levinsona. Opowiada on o uzależnionej od narkotyków nastolatce Rue, której życie zmienia się, gdy poznaje transpłciową dziewczynę Jules, która przybyła do miasta. W główną postać w serialu wciela się Zendaya. Na ekranie możemy zobaczyć także takich aktorów i aktorki jak Hunter Schafer, Jacob Elordi, Syndey Sweeney czy Alexa Demie. Wszystkie odcinki Euforii możecie obejrzeć na HBO GO.

Euforia jest jak dotąd najczęściej tweetowanym programem ostatniej dekady. Duża w tym zasługa publikowania kolejnych odcinków co tydzień. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Euforia – drugi […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →