Universal Music Polska

Billie Eilish odtworzyła słynną scenę z „The Office”. Serial oglądała 14 razy


05 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Piosenkarka Billie Eilish została zaproszona przez Jennę Fischer i Angelę Kinsey do odcinka ich podcastu Office Ladies. Odtworzyły pierwsze w The Office spotkanie Party Planning Committee.

Gwiazdy The Office zaprosiły Billie Eilish do odtworzenia sceny

Billie Eilish spotkała się z częścią obsady The Office, by odtworzyć scenę z pierwszego sezonu sitcomu. 3 stycznia była gościnią podcastu Office Ladies prowadzonego przez aktorki Jennę Fischer i Angelę Kinsey, które w kultowym serialu wcielały się w role Pam i Angeli.

Piosenkarka wcieliła się w serialową Phyllis i wraz z gospodyniami podcastu odegrała scenę z 4. odcinka 1. sezonu, czyli The Allience. Chodzi o pierwsze w The Office spotkanie Party Planning Committee – biurowego komitetu powołanego do organizowania imprez w oddziale Scranton. Bardzo często podczas spotkań dochodziło do absurdalnych sytuacji między pracownicami i pracownikami firmy Dunder Mifflin. W odgrywanym w podcaście odcinku z udziałem piosenkarki, Angela, Pam i Phyllis planowały niespodziankę urodzinową dla Meredith.

Pierwsza scena Party Planning Commiteee w The Office

Billie Eilish w Party Planning Committee

Aktorki wydrukowały scenariusz z 2004 roku i postanowiły zaprosić Billie do odegrania sceny. „O tak, znam ją dość dobrze” – mówiła.

„Cóż, jeśli chodzi o dekoracje, może moglibyśmy zrobić, nie, to głupie, zapomnij o tym” – proponowała w scenie serialowa Phyllis, w którą wcieliła się gwiazda muzyki pop. „Cóż, chciałam powiedzieć, że może moglibyśmy mieć serpentyny, ale to głupie, każdy ma serpentyny, nieważne”. Potem zaproponowała kolor serpentyn – zielony. Angela rzuciła wtedy swoje pamiętne słowa: „Zielony to dziw*arski kolor”, podkreślając bezwględny charakter swojej postaci.

Po odegraniu sceny Billie usłyszała od Jenny Fischer: „Teraz oficjalnie należysz do komitetu”.

Posłuchajcie podcastu z udziałem Billie Eilish:

Billie Eilish to wielka fanka The Office

Nie jest tajemnicą, że muzyczna gwiazda jest wierną fanką legendarnego sitcomu. Wiele razy podkreślała, że serial NBC zawrócił jej w głowie na tyle, że wszystkie sezony obejrzała już 14 razy. Pierwszy raz włączyła „The Office” jako 12-latka. Jak wspomniała, wciąż do niego wraca, ale obecnie ogląda serial raczej w tle. Zazwyczaj kładzie telefon obok siebie, gdy sprząta lub przygotowuje do wyjścia, a produkcja leci w tle.

Ponieważ widziałam to tyle razy, mogę w pełni wyobrazić sobie, jaka jest ta scena, więc odrywa mnie to od rzeczywistości… To jak bezpieczna przestrzeń.

– opowiadała w wywiadach.

W utworze z debiutanckiego albumu Billie Eilish pojawił się nawet utwór, który sampluje fragment odcinka komediowego serialu. Chodzi o My Strange Addiction, w którym pojawiają się głosy Michaela Scotta (Steve Carell), Jima Halperta (John Krasinski), Kelly Kapoor (Mindy Kalling), Kevina Malone (Brian Baumgartner) i Ryana Howarda (BJ Novak). Fragmenty dotyczą filmu akcji pt. Threat Level Midnight, który wymyślił Michael w 17. odcinku 7. sezonu The Office.

Billie Eilish – my strange addiction

Piosenkarka Billie Eilish została zaproszona przez Jennę Fischer i Angelę Kinsey do odcinka ich podcastu Office Ladies. Odtworzyły pierwsze w The Office spotkanie Party Planning Committee. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →