materiały prasowe / fot. Łukasz Bąk

„The Office PL” powróci w drugim sezonie jeszcze w tym roku. Jest zwiastun


11 października 2022

Podziel się newsem:

Do sieci trafił zwiastun drugiego sezonu The Office PL polskiej odpowiedzi na brytyjski i amerykański hit.

W polskim biurze po raz drugi

Jedno z największych pozytywnych serialowych zaskoczeń 2021 roku powraca z drugim sezonem. The Office PL, mające być polską odpowiedzią na serial, który stał się hitem najpierw w wydaniu brytyjskim, a potem (i przede wszystkim) amerykańskim, przyjęło się u nas na tyle, że Canal+ zamówiło kontynuację. Do sieci trafił trailer nowego sezonu. Poznaliśmy także datę premiery. Drugi sezon ukaże się już 4 listopada. Co tym razem wydarzy się w siedleckim biurze firmy Kropliczanka?

W centrali Kropliczanki zwalnia się miejsce w Zarządzie. To powoduje, że Michał i Patrycja stają w szranki, by to miejsce zdobyć. Każde z nich jest niemal pewne, że dopnie swego i już oczami wyobraźni widzi się jako Członka Zarządu. Obydwoje prześcigają się w pomysłach, by zaimponować centrali, a przy okazji, wpędzić w zażenowanie swoich podwładnych. Tymczasem w biurze w Siedlcach zachodzą zmiany kadrowe. Kropliczankę opuścił Franek i wyjechał na podbój stolicy. Na jego miejsce przychodzi Adam, znajomy Asi z lat szkolnych. Z kolei Gosię, która przebywa na urlopie macierzyńskim, zastępuje nowa koleżanka, Marzena

– opis nadchodzącego sezonu The Office PL.

Zwiastun drugiego sezonu The Office PL

Światowy hit, a polskie warunki

The Office PL to oczywiście polska odpowiedź na światowy hit, który szczególnie mocno przyjął się w Stanach Zjednoczonych. Tamtejsza wersja Biura do dziś uchodzi za jeden z najlepszych seriali w historii, a rola Steve’a Carrella jako Michaela, szefa firmy, za jeden z najlepszych występów komediowych, jakie kiedykolwiek mogliśmy podziwiać. Choć opinie widzów i krytyków w przypadku The Office PL są mniej optymistyczne, to z pewnością nie możemy mówić w przypadku produkcji Canal+ o totalnej klapie, jakiej początkowo spodziewali się polscy fani brytyjskiej, a przede wszystkim amerykańskiej wersji serialu. Wyjątkowo pozytywnie komentowana jest rola Adama Woronowicza jako Darka, mającego być naszym odpowiednikiem amerykańskiego Dwighta Shrute’a.

"The Office PL" powróci w drugim sezonie jeszcze w tym roku. Mamy zwiastun

Do sieci trafił zwiastun drugiego sezonu The Office PL – polskiej odpowiedzi na brytyjski i amerykański hit. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił W polskim […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →