kadr z serialu „The Office"

Dlaczego Toby był tak znienawidzony przez Michaela? Aktorki z “The Office” wskazują kluczową scenę


01 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nienawiść Michaela Scotta do Toby’ego Flendersona to jedna z najbardziej charakterystycznych relacji w amerykańskim The Office. Niedawno gwiazdy wspomnianego sitcomu wskazały kluczowy moment, w którym owa niechęć eskalowała.

Office Ladies zdradzają szczegóły relacji Michaela i Toby’ego w The Office

Od dłuższego czasu w sieci funkcjonuje podcast Office Ladies, który prowadzą Jenna Fisher oraz Angela Kinsey. W kolejnych odcinkach serialowe Pam i Angela zdradzają kolejne szczegóły zza kulis powstawania kultowego The Office. W najświeższym odcinku aktorki wzięły na tapet epizod Counseling. Jednym z wątków przytoczonych przez prowadzące była relacja Michaela Scotta i Toby’ego Flendersona. Korzystając z okazji Fischer i Kinsey wyjawiły, czemu kierownik Dunder Mifflin ze Scranton pałał taką niechęcią do pracownika działu HR.

Zobacz: Nietypowy zapis w warunkach korzystania z platformy Peacock. Chodzi o serial The Office

Nienawiść Michaela zaczęła się już w pierwszym sezonie, dokładnie w epizodzie The Alliance. Jenna Fischer dokładnie wskazała scenę, od której wszystko się zaczęło.

W tej scenie Toby wchodzi do pomieszczenia, by podpisać się na kartce urodzinowej dla Meredith. Wtedy Paul [Lieberstein, odtwórca roli – przyp. red.] powiedział: “Po prostu wejdę do środka, szybko coś napiszę i wyjdę – oto cała scena”. Ale kiedy już kręciliśmy ujęcia, sądzę, że Paulowi zajęło sporo czasu, by fizycznie napisać to, co zamierzał. Wtedy Paul powiedział: “Mogłem wręcz poczuć, jak [Michael Scott – przyp. red.] mnie obserwował i jego nienawiść niemal mnie parzyła”.

Przyznał, że Steve [Carell, serialowy Michael Scott – przyp. red.] po wszystkim podszedł do niego i powiedział, że to był moment, w którym zdecydował, że Michael tak mocno będzie nienawidzić Toby’ego. Wtedy własnie Paul poszedł do scenarzystów i powiedział “Michael nienawidzi Toby’ego”. Wiesz, gdyby to Jim coś długo pisał na tej kartce, mógłby otrzymać całą cierpliwość tego świata.

– wspomina aktorka.

Ponad godzinny epizod podcastu Office Ladies znajdziecie poniżej.

Office Ladies – Counseling

Nienawiść Michaela Scotta do Toby’ego Flendersona to jedna z najbardziej charakterystycznych relacji w amerykańskim The Office. Niedawno gwiazdy wspomnianego sitcomu wskazały kluczowy moment, w którym owa niechęć eskalowała. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →