kadr z serialu „The Office"

Dlaczego Toby był tak znienawidzony przez Michaela? Aktorki z „The Office” wskazują kluczową scenę


01 września 2022

Podziel się newsem:

Nienawiść Michaela Scotta do Toby’ego Flendersona to jedna z najbardziej charakterystycznych relacji w amerykańskim The Office. Niedawno gwiazdy wspomnianego sitcomu wskazały kluczowy moment, w którym owa niechęć eskalowała.

Office Ladies zdradzają szczegóły relacji Michaela i Toby’ego w The Office

Od dłuższego czasu w sieci funkcjonuje podcast Office Ladies, który prowadzą Jenna Fisher oraz Angela Kinsey. W kolejnych odcinkach serialowe Pam i Angela zdradzają kolejne szczegóły zza kulis powstawania kultowego The Office. W najświeższym odcinku aktorki wzięły na tapet epizod Counseling. Jednym z wątków przytoczonych przez prowadzące była relacja Michaela Scotta i Toby’ego Flendersona. Korzystając z okazji Fischer i Kinsey wyjawiły, czemu kierownik Dunder Mifflin ze Scranton pałał taką niechęcią do pracownika działu HR.

Zobacz: Nietypowy zapis w warunkach korzystania z platformy Peacock. Chodzi o serial The Office

Nienawiść Michaela zaczęła się już w pierwszym sezonie, dokładnie w epizodzie The Alliance. Jenna Fischer dokładnie wskazała scenę, od której wszystko się zaczęło.

W tej scenie Toby wchodzi do pomieszczenia, by podpisać się na kartce urodzinowej dla Meredith. Wtedy Paul [Lieberstein, odtwórca roli – przyp. red.] powiedział: „Po prostu wejdę do środka, szybko coś napiszę i wyjdę – oto cała scena”. Ale kiedy już kręciliśmy ujęcia, sądzę, że Paulowi zajęło sporo czasu, by fizycznie napisać to, co zamierzał. Wtedy Paul powiedział: „Mogłem wręcz poczuć, jak [Michael Scott – przyp. red.] mnie obserwował i jego nienawiść niemal mnie parzyła”.

Przyznał, że Steve [Carell, serialowy Michael Scott – przyp. red.] po wszystkim podszedł do niego i powiedział, że to był moment, w którym zdecydował, że Michael tak mocno będzie nienawidzić Toby’ego. Wtedy własnie Paul poszedł do scenarzystów i powiedział „Michael nienawidzi Toby’ego”. Wiesz, gdyby to Jim coś długo pisał na tej kartce, mógłby otrzymać całą cierpliwość tego świata.

– wspomina aktorka.

Ponad godzinny epizod podcastu Office Ladies znajdziecie poniżej.

Office Ladies – Counseling

Nienawiść Michaela Scotta do Toby’ego Flendersona to jedna z najbardziej charakterystycznych relacji w amerykańskim The Office. Niedawno gwiazdy wspomnianego sitcomu wskazały kluczowy moment, w którym owa niechęć eskalowała. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →