fot. Canal+

Drugi sezon „The Office PL” wkrótce zawita na ekranach. Pojawiły się teaser i zdjęcia z planu

Podziel się newsem:

Polska wersja serialu The Office doczekała się drugiego sezonu. Ekipa produkcyjna wróciła na plan, a w sieci udostępniono oficjalny teaser oraz zdjęcia zza kulis.

Ekipa Kropliczanki wróciła na plan zdjeciowy

Jak donosi serwis serialowa.pl, wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu The Office PL produkcji CANAL+. Na razie nie podano dokładnej daty premiery, jednak potwierdzono już, że serial zadebiutuje jesienią tego roku.

Zobacz: Nietypowy zapis w warunkach korzystania z platformy Peacock. Chodzi o serial The Office

Na oficjalnym kanale CANAL+ opublikowano już pierwszą zapowiedź drugiej odsłony serii. Widzimy w nim Piotra Polaka, wcielającego się w rolę prezesa Michała Holca, witającego z powrotem pracowników firmy. W krótkim nagraniu pojawiła się również Patrycja, którą odgrywa Vanessa Aleksander.

The Office PL – oficjalna zapowiedź drugiego sezonu

the office pl
fot. CANAL+/Łukasz Bąk

Oprócz wymienionych aktorów do serialu powrócą również Kornelia Strzelecka oraz Adam Woronowicz. Pojawią się też nowi bohaterowie, w których wcielą się Rafał Kowalski oraz Daria Widawska. Za reżyserię znów odpowiedzialny jest Maciej Bochniak, a scenarzystami są Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki oraz Łukasz Sychowicz.

Przyznam, że powrót na plan The Office PL to dla mnie szczególny moment, bo udało nam się zbudować fenomenalny, kreatywny zespół i ten potencjał się sprawdził. Pracujemy na fantastycznych scenariuszach, ale zostawiamy też aktorom pewien margines, przestrzeń na improwizację. Ten rodzaj kontrolowanej wolności przy interpretacji scen i dialogów świetnie się sprawdza przy tak abstrakcyjnym, specyficznym humorze, który jest znakiem jakości tej produkcji. W 2. sezonie na pewno podniesiemy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, co nakręca mój entuzjazm. Jak mawia serialowy Darek: „Czołem pracy!”.

– komentuje reżyser
the office pl
fot. CANAL+/Łukasz Bąk
the office pl
fot. CANAL+/Łukasz Bąk
the office pl
fot. CANAL+/Łukasz Bąk
the office pl
fot. CANAL+/Łukasz Bąk
the office pl
fot. CANAL+/Łukasz Bąk
the office pl
fot. CANAL+/Łukasz Bąk
the office pl
fot. CANAL+/Łukasz Bąk

Polska wersja serialu The Office doczekała się drugiego sezonu. Ekipa produkcyjna wróciła na plan, a w sieci udostępniono oficjalny teaser oraz zdjęcia zza kulis. Ekipa Kropliczanki wróciła na plan zdjeciowy Jak donosi serwis serialowa.pl, wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu The Office PL produkcji CANAL+. Na razie nie podano dokładnej daty premiery, jednak potwierdzono już, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →