fot. Łukasz Bąk / CANAL+

„The Office PL” powróci z drugim sezonem. Są też dobre wieści dla fanów „Kruka”


24 marca 2022

Podziel się newsem:

Czy są na sali fani The Office PL? CANAL+ ogłosił, że serial otrzyma drugi sezon. To jednak nie koniec informacji.

Poniedziałek w biurze, czyli drugi sezon The Office PL

Serial The Office PL zadebiutował na CANAL+ w październiku 2021 roku. Serial przedstawia losy pracowników biurowych w siedzibie Kropliczanki – firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej. Wiadomo już, że The Office PL otrzyma drugi sezon!

Co mają wspólnego scenarzyści The Office PL i Michał Holc, główny bohater serialu? Nie specjalnie przejmujemy się tym, że możemy kogoś obrazić. Kiedy pisaliśmy pierwszy sezon nie wiedzieliśmy jak serial zostanie przyjęty, w końcu mierzyliśmy się z legendą. Teraz, kiedy wiemy, że reakcje były bardzo dobre, możemy pozwolić sobie na jeszcze więcej. W końcu, kto nie ryzykuje, ten nie pije Kropliczanki. W drugim sezonie będzie kilku nowych bohaterów, kilka bardzo ciekawych występów gościnnych, ale to co się nie zmieni to humor i sytuacje, które z jednej strony śmieszą, z drugiej każą się wstydzić za bohaterów

– mówi Łukasz Sychowicz, główny scenarzysta (pisownia oryginalna)

W drugim sezonie polskiego The Office zobaczymy kontynuację losów pracowników Kropliczanki. Patrycja i Michał, dwójka współprezesów, będzie rywalizować o stanowisko w zarządzie spółki, do której należy Kropliczanka. Zdjęcia do drugiego sezonu ruszą już niebawem.

The Office PL – zobacz zwiastun

Powraca także Kruk

The Office PL nie jest jedynym serialem, który będzie kontynuowany. CANAL+ ogłosił także, że zobaczymy trzeci sezon serialu kryminalnego Kruk. Główny bohater, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego Adam Kruk, przybywa na rodzinne Podlasie, aby zająć się sprawą porwanego chłopca. Serial zadebiutował w marcu 2018 roku.

Ostatni odcinek drugiego sezonu zostawił widzów w dramatycznym momencie. Pytanie, jakiego Kruka zobaczymy w kolejnym sezonie, bo jak mawia Szeptucha „nikt nie jest z natury ani zły ani dobry”. Czy bohater ulegnie nękającym go całe życie demonom, czy jako stróż prawa i ojciec kilkuletniego dziecka wendetę zaplanuje zupełnie inaczej? Sama byłam zaintrygowana w którą stronę pójdzie scenarzysta, bo Kruk to totalnie niejednoznaczna postać. Mogę zapewnić, że będziecie mu kibicować zaciskając pięści do białości. I o to chodzi w dobrym kryminale.

– komentuje Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ POLSKA (pisownia oryginalna)

Nad trzecim sezonem Kruka pracują scenarzysta Jakub Korolczuk i reżyser Maciej Pieprzyca, którzy na pokładzie są od początku czasu trwania serialu.

Kruk. Szepty słychać po zmroku – zobacz zwiastun

Czy są na sali fani The Office PL? CANAL+ ogłosił, że serial otrzyma drugi sezon. To jednak nie koniec informacji. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Poniedziałek w […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →