materiały promocyjne

Trzeci sezon „The Office PL” zobaczymy już 3 listopada


12 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Nowe odcinki serialu The Office PL zostaną udostępnione już 3 listopada w CANAL+ online oraz na kanale CANAL+ Premium. Pracownicy Kropliczanki wracają do biura!

Polskie The Office

Polska adaptacja kultowego formatu The Office, powstałego na bazie Ricky’ego Gervaisa, zadebiutowała na Canal+ w 2021 roku. Choć różnie bywa z polskimi wersjami znanych seriali, ta odniosła wielki sukces wśród krytyków oraz widzów. Jak podkreślają widzowie, jej wyjątkowość polega na tym, że nie jest to jedynie kalka brytyjskiej czy amerykańskiej wersji. Serial osadzony w lokalnym kontekście nawiązuje do absurdów rodzimego biznesu, typowych „januszeksów”. Poprzez błyskotliwą satyrę, która odsłania naszą mentalność oraz czasem ograniczające naszego spojrzenia na świat, twórcy serialu poruszają szereg aktualnych i kontrowersyjnych kwestii społecznych, takich jak prawa mniejszości, LGBT, zmiany klimatyczne czy aborcja, przy zachowaniu nieco kontrowersyjnego, lecz politycznie niepoprawnego humoru.

Akcja serialu rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej „Kropliczanka”. W The Office PL występują m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Nadchodzi kolejny sezon dobrze przyjętej produkcji.

Co wydarzy się w 3. sezonie?

Drugi sezon zakończył się przejęciem firmy przez nową Panią Prezes. Zaczyna ona od mocnych zmian, wprowadzając do Kropliczanki napój energetyczny. Jak z dużym projektem poradzą sobie pracownicy siedleckiego biura? Przekonamy się już niedługo, bo 3 listopada. To wtedy kontynuacja The Office PL pojawi się na CANAL+. Energiczna i pełna życia ekipa Kropliczanki poszerza się o dwóch nowych członków – Tomasza (Mateusz Król), który zastąpi Łukiego oraz pracownicę działu HR, która zmaga się z depresją, Kasię (graną przez Małgorzatę Gorol).

materiały promocyjne

Reżyserem serialu The Office PL pozostaje Maciej Bochniak. Scenariusz tworzą Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W rolach głównych ponownie pojawią się znani aktorzy, wśród których poza Polakiem, Aleksander i Woronowiczem, znaleźli się między innymi Kornelia Strzelecka i Rafał Kowalski.

Nowe odcinki serialu The Office PL zostaną udostępnione już 3 listopada w CANAL+ online oraz na kanale CANAL+ Premium. Pracownicy Kropliczanki wracają do biura! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Polskie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →