Billie Eilish ogłasza trasę koncertową. Po raz pierwszy wystąpi w Polsce!


29 kwietnia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Płyta Hit Me Hard and Soft, którą napisali Billie Eilish i jej brat Finneas, ukaże się 17 maja. We wrześniu artystka ruszy w wielomiesięczną trasę. Zawita m.in. do Krakowa.

Najpierw płyta, teraz koncerty!

Wszyscy chyba już o tym wiedzą, ale warto to powtórzyć – za niespełna trzy tygodnie ukaże się nowa, 3. studyjna płyta Billie Eilish. Album Hit Me Hard and Soft ma przełamywać bariery gatunkowe, a także „uderzać zarówno mocno i delikatnie”. Producentem płyty jest oczywiście brat artystki, Finneas. Ważne jest też samo opakowanie – niedawno Billie wypowiadała się głośno na temat bezsensu wydawania tych samych płyt w różnych wariantach kolorystycznych. Jej nowy album w formie fizycznej ukaże się więc w limitowanych wariantach tego samego dnia, z taką samą tracklistą i przy użyciu materiałów w 100% podlegających recyclingowi.

Billie trasa

Billie Eilish po raz pierwszy w Polsce!

A jak będzie z koncertami? Też ma być ekologicznie, włącznie z eko-wioską, w której – jak czytamy – „fani będą mogli dołączyć do inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju, spotkać aktywistów z organizacji non-profit i wziąć udział w znaczących działaniach na rzecz ludzkości i planety”. Trasa koncertowa promująca płytę Hit Me Hard and Soft ma zacząć się we wrześniu.

Dwa koncerty Billie Eilish w Krakowie

Hit Me Hard and Soft: The Tour to globalny event, podczas którego artystka wystąpi w Stanach Zjednoczonych, Australii, Europie, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Z całą trasą i wszystkimi datami zapoznacie się TU. Dla nas ważne jest to, że Billie Eilish zawita również do Polski – i to pierwszy raz w historii. Jakby tego było mało, zagra od razu dwa koncerty 3 i 4 czerwca 2025 r. w TAURON Arena Kraków!

Płyta Hit Me Hard and Soft, którą napisali Billie Eilish i jej brat Finneas, ukaże się 17 maja. We wrześniu artystka ruszy w wielomiesięczną trasę. Zawita m.in. do Krakowa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →