źródło: YouTube

Billie Eilish i Peter Gabriel w spocie promującym ograniczenie dostępu do broni


25 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Billie Eilish wystąpiła w spocie promującym zaostrzenie prawa dotyczącego posiadania broni w Stanach Zjednoczonych.

„Przeraża mnie, jak łatwy jest dostęp do broni”

Temat dostępności do broni i liczby przestępstw z jej udziałem nie jest zdecydowanie niczym nowym. Od lat regularnie co jakiś czas wraca temat tego jak łatwo tak naprawdę dostać obecnie broń i jakie ma to przełożenie na morderstwa i napady z jej użyciem. Sprawę w swoje ręce postanowiła wziąć organizacja Artist For Action. Jest to zrzeszenie wszelkiej maści artystów, sportowców i influencerów, którzy uważają, że prawo dotyczące posiadania broni w USA powinno zostać zaostrzone. Celem oczywiście jest zmniejszenie liczby przestępstw z udziałem broni palnej.

Do akcji przyłączyło się już wielu artystów, na czele z obecnie najpopularniejszą z tego grona Billie EIlish. Członek nieistniejącego już zespołu Genesis, Peter Gabriel, przyznał w spocie promującym akcję, że choć kocha Stany Zjednoczone „od zawsze przeraża go łatwość, z jaką w zasadzie ktokolwiek może dostać broń”. Szerzej idee Artist For Action wyjaśnił współzałożyciel organizacji, Mark Barden:

Naszą misją w Artists For Action jest budowanie koalicji muzyków, artystów, sportowców, influencerów wszelkiego rodzaju, aby zjednoczyć się we wspólnej sprawie zapobiegania przemocy z użyciem broni palnej.

Poniżej znajdziecie spot zachęcający do zostania wolontariuszem, wpłacania pieniędzy na rzecz organizacji i podpisywania projektu ustawy.

Spot z udziałem Billie Eilish, Petera Gabriela czy LP

Billie Eilish wystąpiła w spocie promującym zaostrzenie prawa dotyczącego posiadania broni w Stanach Zjednoczonych. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać „Przeraża mnie, jak łatwy jest dostęp do broni” Temat dostępności do […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →