kadr z klipu „Ordinary World” Adama Lamberta

Adam Lambert zmierzył się z hitem Bonnie Tyler. Wkrótce ukaże się płyta z coverami, gdzie znajdą się też utwory Billie Eilish i Lany Del Rey


30 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Adam Lambert podzielił się swoim coverem wielkiego hitu Bonnie Tyler – Holding Out For a Hero. Piosenka znajdzie się na płycie z reinterpretacjami piosenek w wykonaniu Lamberta.

Adam Lambert czy Bonnie Tyler?

Adam Lambert zaprezentował swoją wersję największego hitu Bonnie Tyler Holding Out For a Hero. Utwór znajdzie się na krążku artysty High Drama, który będzie albumem złożonym z coverów innych utworów. Do tej pory ukazały się już covery Mad About The Boy Noela Cowarda oraz Ordinary World autorstwa brytyjskiego zespołu Duran Duran. Na płycie znajdą się także między innymi West Coast Lany Del Rey, My Attic P!nk, I Can’t Stand The Rain Ann Peebles oraz Getting Older Billie Eilish.

Próba wywrócenia piosenki do góry nogami jest niezłym wyzwaniem. Ta płyta będzie wypadem do mojego świata. Przez ostatnią dekadę eksplorowałem różne gatunki, dźwięki, energie i mam wrażenie, że nowy rozdział w karierze naprawdę pokaże, kim jestem, czym jestem, a czym nie. To wszystko będzie słychać w piosenkach

– mówił Adam Lambert.

High Drama ujrzy światło dzienne 24 lutego 2023 roku. Za nowy aranż Holding Out For a Hero odpowiada członek amerykańskiego zespołu Dance Gavin Dance Andrew Wells. Muzyk w przeszłości współpracował między innymi z Yungbludem, Jakiem Buggiem czy Tomem Grennanem.

Adam Lambert – Holding Out For a Hero

Coverowane przez Adama Lamberta Holding Out For a Hero zostało zaśpiewane przez Bonnie Tyler na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu Footloose z 1984 roku, a dwa lata później znalazło się na szóstym studyjnym albumie walijskiej piosenkarki – Secret Dreams and Forbidden Fire.

Amerykański wokalista nadal bierze udział w projekcie Queen + Adam Lambert, w ramach którego, razem z członkami zespołu, Brianem Mayem i Rogerem Taylorem, koncertuje z repertuarem zespołu Queen. Ich współpraca trwa już od 2011 roku i w tym czasie wydali dwa albumy koncertowe.

Sprawdź też: Paris Hilton powraca do kariery muzycznej i zapowiada nowości

Adam Lambert podzielił się swoim coverem wielkiego hitu Bonnie Tyler – Holding Out For a Hero. Piosenka znajdzie się na płycie z reinterpretacjami piosenek w wykonaniu Lamberta. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →