Taylor Swift, Billie Eilish, Adam Lambert – kogo jeszcze usłyszymy na 10. charytatywnym koncercie Cindi Lauper?


09 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Cindi Lauper większości będzie kojarzyć się z puszczanym na domwókach przebojem Girls Just Wanna Have Fun. I słusznie, bo tym szlagierem zapisała się na stałe w imprezowych playlistach. W tym roku po raz dziesiąty artystka zorganizuje dobroczynny koncert Home for the Holidays.

Cindi Lauper – gwiazda jednego przeboju?

Nic bardziej mylnego! Choć to prawda, że to wyżej wspomniany singlowy numer przyniósł jej największą popularność, to Cindi Lauper może pochwalić się licznymi artystycznymi osiągnięciami. Między innymi – wystawieniem własnej sztuki na Broadwayu. Piosenkarka, oprócz epizodów aktorskich, jest również autorką słów i muzyki do musicalu Kinky Boots. Nawiasem mówiąc, spektakl można obejrzeć w Warszawie, w Teatrze Dramatycznym. Za polskie teksty piosenek i tłumaczenie librettta odpowiada Michał Wojnarowski. Wracając do tematu: dwanaście studyjnych albumów, liczne nagrody, ciekawe współprace, a oprócz tego, godna podziwu działalność społeczna.

KINKY BOOTS (Broadway) – Everybody Say Yeah [LIVE The 2013 Tony Awards]

Cindi Lauper – pandemia nie jest przeszkodą

W tym roku przypada okrągła, już 10. rocznica dorocznego charytatywnego koncertu Home for the Holidays, organizowanego przez artystkę. Pomimo oczywistych utrudnień, event się odbędzie, a cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na True Colors United – stowarzyszenie non-profit założone przez Cindi Lauper, walczące z problemem bezdomności wśród młodzież LGBTQ+. Występy będzie można obejrzeć w piątek o ósmej wieczorem czasu wschodnioamerykańskiego na TikToku piosenkarki. Stream z koncertu zostanie także udostępniony na Youtube’ie i Facebooku – dwa dni później, w niedzielę.

Cindi Lauper
źródło

Cini Lauper – Home for the Holiday – jakie gwiazdy zobaczymy na scenie?

Będziemy mieć do czynienia z prawdziwą śmietanką towarzyską. W projekt Home for the Holidays zaangażowały się naprawdę głośne nazwiska: Cher, Taylor Swift, Billie Eilish, Dolly PartonAdam Lambert, Billy Porter, czy King Princess. Tacy reprezentanci naprawdę robią wrażenie – można spodziewać się satysfakcjonującego oraz przejmującego show.

To był zwariowany rok, ale jestem wdzięczna za naprawdę wiele rzeczy – niezwykle utalentowanych i hojnych przyjaciół, których rok po roku wciąż przybywa, a także za technologię, która umożliwia zorganizowanie wirtualnego koncertu, który dotrze do jeszcze większej ilości ludzi – powiedziała Lauper – najważniejsze jest, że naprawdę pomagamy młodzieży LGBTQ+ w zmaganiu się z bezdomnością. Do wszystkich fanów, którzy oglądają, wspierają i celebrują tą chwilę z nami – jesteście rodziną. I dziękuję Wam za to.

zdjęcie główne: źródło

Cindi Lauper większości będzie kojarzyć się z puszczanym na domwókach przebojem Girls Just Wanna Have Fun. I słusznie, bo tym szlagierem zapisała się na stałe w imprezowych playlistach. W tym roku po raz dziesiąty artystka zorganizuje dobroczynny koncert Home for the Holidays. Cindi Lauper – gwiazda jednego przeboju? Nic bardziej mylnego! Choć to prawda, że […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →