King Princess z kolejnym przebojem. Posłuchaj ognistego singla „PAIN”


11 grudnia 2020

Podziel się newsem:

King Princess nie odpuszcza. Artystka właśnie wypuściła nowy singiel PAIN, który z pewnością stanie się za chwilę światowym przebojem. Sprawdźcie!

Reklama

King Princess – muzyczne dziecko Marka Ronsona

Mikaela Mullaney Straus, amerykańska piosenkarka popowa, zadebiutowała w 2019 roku albumem Cheap Queen, wydanym pod szyldem wytwórni Zelig Records, założonej przez Marka Ronsona.

King Princess Pain
King Princess

Jednak sławę zyskała jeszcze wcześniej, za sprawą singla 1950, który zasilił tracklistę wydanej w 2018 roku EPki Make My Bed. Utwór stał się przebojem na całym świecie, obecnie ma ponad 300 milionów odtworzeń oraz pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych i Australii.

King Princess – 1950, posłuchaj

King Princess bez zaskoczeń. Ponownie wydała hit!

Wygląda na to, że wschodząca gwiazda muzyki pop, King Princess, nie zamierza odpuścić swojego szturmu na światowe listy przebojów. Właśnie wydała nowy singiel zatytułowany PAIN i pozostaje tylko czekać, aż będziemy go słyszeć w największych stacjach radiowych. Myślę, że to już za chwilę!

Nic jednak dziwnego, skoro przy swoim najnowszym singlu wokalistka współpracowała z takimi nazwiskami, jak (ponownie) Mark Ronson, Shawn Everett (nagroda Grammy za album Sound & Color grupy Alabama Shakes) oraz Mike Malchicoff (współpraca z Kanye Westem, Niallem Horanem, czy Troyem Sivanem). Sami musicie przyznać, że ten kawałek od początku był skazany na sukces. Sprawdźcie sami!

King Princess – PAIN, zobacz teledysk:

King Princess nie odpuszcza. Artystka właśnie wypuściła nowy singiel PAIN, który z pewnością stanie się za chwilę światowym przebojem. Sprawdźcie! King Princess – muzyczne dziecko Marka Ronsona Mikaela Mullaney Straus, amerykańska piosenkarka popowa, zadebiutowała w 2019 roku albumem Cheap Queen, wydanym pod szyldem wytwórni Zelig Records, założonej przez Marka Ronsona. Jednak sławę zyskała jeszcze wcześniej, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.