Troye Sivan wydaje nową EPkę

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

In A Dream, taki tytuł nosi minialbum, który Troye Sivan wyda już w sierpniu. Do sieci trafił właśnie nowy singiel - Easy. Sprawdźcie szczegóły.

Easy – nowy utwór od Troye Sivana

Singiel trafił na serwisy streamingowe wczoraj, natomiast dziś na godzinę 16:00 zaplanowana jest premiera klipu. Tak o nowym utworze mówi sam artysta:

Oto historia, która jest jeszcze w toku. Mała kolekcja piosenek, które eksplorują emocjonalny rollercoaster, etap w moim życiu, w którym uczucia i myśli były szokująco świeże. Powrót do tych utworów oraz momentów bywa trudny, ale jestem niezmiernie dumny z tej muzyki i cieszę się, że w końcu mogłem podzielić się nią ze światem.

Jak się okazuje, nowy utwór to zapowiedź minialbumu o tytule In A Dream, który ukaże się 21 sierpnia. EPka składać się będzie z sześciu utworów. Oprócz najnowszego singla Easy, znajdzie się na niej także utwór Take Yourself Home, który pojawił się w sieci na początku kwietnia.

Troye Sivan – Take Yourself Home

Troye Sivan – In A Dream – tracklista

  1. Take Yourself Home
  2. Easy
  3. could cry just thinkin about you
  4. STUD
  5. Rager teenager!
  6. IN A DREAM
Troye Sivan - In A Dream

In A Dream, taki tytuł nosi minialbum, który Troye Sivan wyda już w sierpniu. Do sieci trafił właśnie nowy singiel – Easy. Sprawdźcie szczegóły. Easy – nowy utwór od Troye Sivana Singiel trafił na serwisy streamingowe wczoraj, natomiast dziś na godzinę 16:00 zaplanowana jest premiera klipu. Tak o nowym utworze mówi sam artysta: Oto historia, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.