Shawn Mendes wraca do Polski z albumem „Wonder”


23 września 2021

Podziel się newsem:

Wspaniałe wiadomości na koniec dnia! Shawn Mendes ponownie w Polsce! Artysta zagra swój polski koncert w ramach trasy promującej jego najnowszy album Wonder już w 2022 roku. Sprawdźcie szczegóły!

Shawn Mendes ponownie w Polsce

Czwartek wieczór to już nawet nie taki mały piątek, a całkiem spory piątek! Idealnie wpisał się w to iście weekendowy news ze strony agencji koncertowej Alter Art, która zaprosiła do Polski niekwestionowaną ikonę międzynarodowej sceny pop – Shawna Mendesa! Zaproszenie to najwyraźniej zostało rozpatrzone pozytywnie, bowiem właśnie poznaliśmy datę kolejnego koncertu Kanadyjczyka nad Wisłą.

Shawn Mendes koncert w Polsce
Shawn Mendes w Polsce

Kolejnego, bowiem Shawn miał już okazję zaprezentować się przed polską publicznością w kwietniu 2019 roku, kiedy to zagrał energetyczny koncert w wypełnionej po brzegi krakowskiej Turon Arenie. To wydarzenie na długo zapisało się w sercach niemałej grupy polskich fanów Shawna. Jako, że pod koniec minionego roku Kanadyjczyk wydał swój czwarty, niezwykle udany i przepełniony kolejnymi przebojami album Wonder – zdaje się, że to idealny moment, aby powrócić do Polski i zagrać na żywo swój nowy materiał. Tak też będzie!

Zobacz również: Shawn Mendes dojrzewa na oczach fanów. Recenzja albumu „Wonder”

Shawn Mendes – Wonder, posłuchaj!

Shawn Mendes – koncert w Polsce w 2022 roku, bilety

Shawn Mendes powróci do Tauron Areny w Krakowie wraz z początkiem przyszłorocznej wiosny, a dokładnie 24 marca 2022 roku. Regularna sprzedaż biletów na ten koncert wystartuje już 8 października 2021 roku na stronie organizatora. Nie przegapcie i zaopatrzcie się w swój! To może być niezapomniany wieczór!

Shawn Mendes koncert w Polsce
Shawn Mendes – koncert w Polsce

Shawn Mendes zabierze do Polski King Princess

To jednak nie koniec niespodzianek związanych z tym ogłoszeniem, bowiem Shawn Mendes zabierze na swój polski koncert specjalnego gościa. Będzie nim wschodząca gwiazda muzyki pop, która rozkwita pod skrzydłami jednego z najpopularniejszych producentów – Marka Ronsona. Mowa oczywiście o King Princess, autorce przeboju 1950. Nie może Was tam zabraknąć!

King Princess – 1950, posłuchaj!

Wspaniałe wiadomości na koniec dnia! Shawn Mendes ponownie w Polsce! Artysta zagra swój polski koncert w ramach trasy promującej jego najnowszy album Wonder już w 2022 roku. Sprawdźcie szczegóły! Shawn Mendes ponownie w Polsce Czwartek wieczór to już nawet nie taki mały piątek, a całkiem spory piątek! Idealnie wpisał się w to iście weekendowy news […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →