Mark Ronson i Raissa w nowej interpretacji “I Want to See the Bright Lights Tonight”

Obserwuj nas na instagramie:

Mark Ronson prezentuje swój nowy kawałek, nad którym pracował z wokalistką Raissą. Sprawdźcie jego interpretację I Want to See the Bright Lights Tonight.

Mark Ronson z nowym utworem na kwarantannę

Jeden z najbardziej popularnych producentów na świecie, Mark Ronson, dzieli się swoją nową kompozycją. Impulsem do jej stworzenia była obecna sytuacja i przestrzegana przez artystę izolacja społeczna.

W ciągu pierwszych kilku tygodni izolacji, jedną piosenką, której nie mogłem przestać słuchać było właśnie I Want to See the Bright Lights Tonight Richarda i Lindy Thompson. Dla mnie to najlepsza piosenka o szalonej weekendowej nocy. Wyobrażam sobie, że powodem, dla którego tak mnie pociągała, jest to, że bardzo za tym tęsknię i założę się, że wielu z Was również.

Mark Ronson Raissa

Ronson stworzył melodie na bazie oryginalnego brzmienia przeboju Thompsonów. Do zaśpiewania swojej nowej wersji zaprosił młodą artystkę – Raissę, która, jak sam twierdzi, jest jedną z jego ulubionych wschodzących gwiazd.

Raissa nigdy wcześniej nie słyszała tej piosenki, ale od razu ją pokochała i w ciągu kilku godzin odesłała mi niesamowity wokal, który dodał tej melodii świeżości, o której nawet nie marzyłem.

Mark Ronson ft. Raissa – I Want to See the Bright Lights Tonight, zobacz wyjątkowy teledysk

Dodatkowo producent poprosił swoich fanów, aby wysłali mu zdjęcia i krótkie nagrania ukazujące ich miasta nocą. W odpowiedzi spłynęło do niego wiele filmów z całego świata (w tym z Polski!). Powstał z nich klimatyczny teledysk do utworu I Want to See the Bright Lights Tonight. Zobaczcie efekty!

Mark Ronson w hołdzie Andre Harrellowi oraz Halowi Wilnerowi

Ronson zdradził również, że początkowo w utworze miała zaśpiewać King Princess. Jednak z uwagi na własne zobowiązania, artystka postanowiła odpuścić tę współpracę. Producent zadedykował swój nowy utwór zmarłym niedawno Andre Harrellowi oraz Halowi Wilnerowi.

Mark Ronson prezentuje swój nowy kawałek, nad którym pracował z wokalistką Raissą. Sprawdźcie jego interpretację I Want to See the Bright Lights Tonight. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Mark […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →