Miley Cyrus szykuje utwory z Justinem Biebierem i Markiem Ronsonem


20 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Miley Cyrus nie zwalnia tempa i szykuje kolejne niespodzianki. Artystka zdradziła, że pracuje z Markiem Ronsonem i Justinem Bieberem. Sprawdźcie szczegóły!

Miley Cyrus: co z projektem #SHEISMILEYCYRUS?

W zeszłym roku, przy okazji premiery EPki SHE IS COMING, Miley zapowiadała większy projekt. SHE IS COMING miała zapoczątkować muzyczną trylogię, na którą miały się złożyć jeszcze mini albumy HERE oraz EVERYTHING. Razem miały stworzyć jeden album #SHEISMILEYCYRUS.

Zdaje się jednak, że artystka zrezygnowała już z tej koncepcji i możemy zapomnieć o projekcie #SHEISMILEYCYRUS. Przynajmniej w tym, zakładanym początkowo koncepcie. To jednak nie sprawia, że Miley pozostawi swoich fanów z niczym, bowiem jedno jest pewne – coś się szykuje!

Miley Cyrus szykuje nowości. Będą goście!

Zapowiedzią tego jest bez wątpienia najnowszy singiel amerykańskiej wokalistki – Midnight Sky, w którym Cyrus ponownie zmienia stylistykę i zabiera nas w podróż w czasie do brzmień rodem z dyskotek lat 80.

Posłuchaj nowego singla Miley Cyrus – Midnight Sky

Zdaje się jednak, że prawdziwe niespodzianki od Miley dopiero przed nami. Jeszcze chwilę temu, po tym, jak artystka opublikowała zdjęcia ze swojego studia z Dua Lipą i producentem Andrewem Wattem, zastanawialiśmy się, czy artystki szykują jakiś wspólny projekt. Dziś podobnych domysłów mamy coraz więcej.

Miley Cyrus i Justin Bieber – będzie współpraca?

Kilka dni temu w sieci ponownie pojawiły się zdjęcia ze studia Miley Cyrus. Tym razem, na swoim story podzielił się nimi Justin Bieber! Piosenkarz niewątpliwie coś nagrywał, zobaczcie sami!

Miley Cyrus ponownie współpracuje z Markiem Ronsonem

To wciąż nie koniec. Na swoim Twitterze, Mark Ronson udostępnił post, który potwierdza, że wspólny utwór Ronsona i Miley ukaże się na nowym albumie wokalistki, zatytułowanym High. Ronson opatrzył post dopiskiem:

Ta piosenka sprawi, że będziecie dzwonić do wszystkich ex, jakich kiedykolwiek mieliście. Wokal Miley jest 11/10

Przypomnijmy, że współpraca tej dwójki przyniosła niedawno jeden z największych przebojów współczesnego popu – utwór Nothing Breaks Like a Heart, który znalazł się na ostatnim albumie Marka RonsonaLate Night Feelings. Zdecydowanie czekamy na więcej!

Mark Ronson, Mile Cyrus – Nothing Breaks Like a Heart, posłuchaj

Miley Cyrus nie zwalnia tempa i szykuje kolejne niespodzianki. Artystka zdradziła, że pracuje z Markiem Ronsonem i Justinem Bieberem. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Miley Cyrus: co […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →