Justin Bieber i Ariana Grande zapowiadają wspólny utwór

Obserwuj nas na instagramie:

Justin Bieber i Ariana Grande po raz pierwszy połączyli siły we wspólnej piosence. Zyski z utworu Stuck With U zostaną przekazane na cele charytatywne.

Do tej pory Arianę Grande i Justina Biebera można było usłyszeć razem jedynie podczas gościnnych występów. Miało to miejsce chociażby podczas koncertu Ariany na Coachelli w 2019 roku.

Ariana Grande i Justin Bieber nagrali wspólny utwór

W ostatnich dniach artyści na swoich social mediach poinformowali, że niebawem ukaże się ich pierwszy wspólny utwór. Kawałek Stuck With U trafi do serwisów streamingowych już w najbliższy piątek, 8 maja.

Zyski ze streamów i sprzedaży singla zostaną przekazane na cele charytatywne. Pieniądze trafią na konto fundacji First Responders Children’s Foundation i sfinansują stypendia dla dzieci pracowników opieki zdrowotnej, ratowników medycznych, policjantów i strażaków służących na froncie podczas globalnej pandemii.

Ariana i Justin udostępnili także stronę stuckwithu.com, z której można pobrać instrumentalną wersję kawałka. Artyści zachęcają do udostępnienia filmów z tańcem do Stuck With U z hashtagiem #StuckwithU na Twitterze.


Piosenka trafiła już do sieci. Powstały do niej dwa teledyski. Posłuchajcie:

Ariana Grande, Justin Bieber – Stuck With U

Justin Bieber i Ariana Grande po raz pierwszy połączyli siły we wspólnej piosence. Zyski z utworu Stuck With U zostaną przekazane na cele charytatywne. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →