Justin Bieber i Ariana Grande zapowiadają wspólny utwór

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Justin Bieber i Ariana Grande po raz pierwszy połączyli siły we wspólnej piosence. Zyski z utworu Stuck With U zostaną przekazane na cele charytatywne.

Do tej pory Arianę Grande i Justina Biebera można było usłyszeć razem jedynie podczas gościnnych występów. Miało to miejsce chociażby podczas koncertu Ariany na Coachelli w 2019 roku.

Ariana Grande i Justin Bieber nagrali wspólny utwór

W ostatnich dniach artyści na swoich social mediach poinformowali, że niebawem ukaże się ich pierwszy wspólny utwór. Kawałek Stuck With U trafi do serwisów streamingowych już w najbliższy piątek, 8 maja.

Zyski ze streamów i sprzedaży singla zostaną przekazane na cele charytatywne. Pieniądze trafią na konto fundacji First Responders Children’s Foundation i sfinansują stypendia dla dzieci pracowników opieki zdrowotnej, ratowników medycznych, policjantów i strażaków służących na froncie podczas globalnej pandemii.

Ariana i Justin udostępnili także stronę stuckwithu.com, z której można pobrać instrumentalną wersję kawałka. Artyści zachęcają do udostępnienia filmów z tańcem do Stuck With U z hashtagiem #StuckwithU na Twitterze.


Piosenka trafiła już do sieci. Powstały do niej dwa teledyski. Posłuchajcie:

Ariana Grande, Justin Bieber – Stuck With U

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.