Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey w utworze do filmu „Aniołki Charliego”


13 września 2019

Podziel się newsem:

Zgodnie z zapowiedzią, dziś swoją premierę miał singiel promujący nową wersję filmu Aniołki Charliego, w wykonaniu Ariany Grande, Miley Cyrus i Lany Del Rey. Posłuchajcie utworu Don’t Call Me Angel.

Ariana Grande została producentką ścieżki dźwiękowej do nowego filmu Aniołki Charliego. Już samo jej nazwisko może zwiastować kasowy sukces produkcji. Jednak młoda gwiazda poszła o krok dalej i do stworzenia singla promującego film zaprosiła jeszcze dwie równie popularne artystki – Miley Cyrus i Lanę Del Rey. Zapowiadało się ciekawie. A jak wyszło?

Od dziś możemy już posłuchać co wyszło z połączenia tych trzech najpopularniejszych głosów. Utwór Don’t Call Me Angel spotkał się z dużym zainteresowaniem i w ciągu czterech godzin od premiery miał już ponad 3 miliony wyświetleń. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że kawałek powstał na siłę i nic tutaj do siebie nie pasuje. Zresztą sprawdźcie sami:

Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Rey – Don’t Call Me Angel

Światowa premiera Aniołków Charliego zapowiedziana jest na 30 października. Nie wiadomo jeszcze, czy w Polsce pojawi się w tym samym czasie. W filmie wyreżyserowanym przez Elizabeth Banks występują m.in.: Naomi Scott, Kristen Stewart i Ella Balinska. Wybierzecie się do kina?

Zgodnie z zapowiedzią, dziś swoją premierę miał singiel promujący nową wersję filmu Aniołki Charliego, w wykonaniu Ariany Grande, Miley Cyrus i Lany Del Rey. Posłuchajcie utworu Don’t Call Me Angel. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →