„Doctor (Work It Out)”: Pharrell Williams i Miley Cyrus we wspólnym numerze

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór jest niby nowy, ale podobno Pharrell Williams i Miley Cyrus pracowali nad nim już w 2012 roku, jak przyznali w wywiadzie przeprowadzonym przez Zane’a Lowe’a. 

Nie pierwszy raz razem

To nie pierwszy wspólny utwór duetu. Pharrell i Miley w 2014 roku nagrali utwór Come Get It Bae, który znalazł się na drugim studyjnym albumie amerykańskiego muzyka pt. Girl. Okazuje się teraz, że tak naprawdę chcieli wypuścić coś jeszcze wcześniej – konkretnie w 2012 r. kiedy… powstał wypuszczany obecnie utwór. Jak opowiedzieli w wywiadzie dla Zane’a Lowe’a w Apple Music 1: „Wiedzieliśmy, że jest jeszcze za wcześnie na ten utwór. Jest taki moment, kiedy czujesz, że coś już się klei, ale wiesz, że świat nie jest jeszcze na to gotowy” – powiedział Williams. 

miley cyrus

Czy dorówna sukcesowi Flowers?

Niestety, nie wiemy, czy gotowy utwór przeleżał sobie w szufladzie 12 lat, czy ponad dekadę temu powstał jedynie jego zaczątek lub robocza wersja, teraz dopracowana lub nagrana od nowa. Warto się jednak zastanowić, czy taneczno-soulowy Doctor (Work It Out) dorówna gigantycznym sukcesowi Flowers Widowiskowy teledysk już ma.

Czytaj też: Sinéad O’Connor krytykowała jej przemianę. Miley Cyrus tłumaczy dziś spór o „Wrecking Ball”

Może się kojarzyć

Klip wyreżyserował go Jacob Bixenman. Dużo tu tańczącej Miley, zmian kreacji i sympatycznej choreografii. Przyznamy, ze kiedy zmultiplikowana Miley tańczy na białym tle, do głowy przychodzą porównania do okładki Help! The Beatles lub do słynnego teledysku do Single Ladies (Put a Ring on It) od Beyoncé. Obejrzyjcie zresztą sami!

Utwór jest niby nowy, ale podobno Pharrell Williams i Miley Cyrus pracowali nad nim już w 2012 roku, jak przyznali w wywiadzie przeprowadzonym przez Zane’a Lowe’a.  Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →